Banner image

Kompletny zestaw do manicure ManiStar

16-częściowy zestaw do pielęgnacji dłoni, twarzy i stóp w zaciszu własnego domu!

Płatność przy odbiorze

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W JEDNYM ZESTAWIE

ManiStar - 16-częściowy zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji dłoni, stóp i twarzy! Odpowiedni dla mężczyzn i kobiet będzie zawsze pod ręką, dzięki doskonale zaprojektowanemu etui!

 • 16-częściowy zestaw do pielęgnacji dłoni, stóp i twarzy

  Zestaw ManiStar zawiera wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu do kompleksowej pielęgnacji dłoni, stóp i twarzy !

 • Ultra ostre

  Idealnie naostrzone, wykonane ze stali nierdzewnej, gładko i łatwo tną grube paznokcie i usuwają martwy naskórek! Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, nawet pilnik do paznokci do skracania ostrych krawędzi, aby zapobiec nierównomiernemu wzrostowi paznokci!

 • Ergonomiczny styl

  Wszystkie akcesoria są idealnie dopasowane do dłoni! Zestaw ManiStar jest bezpiecznie przechowywany w etui ze skóry Bicast, które jest jednocześnie stylowe, funkcjonalne i idealne w podróży!

 • Dla mężczyzn i kobiet

  Zestaw ManiStar jest idealny dla mężczyzn i kobiet! Zadbaj o siebie w zaciszu własnego domu, mając wszystko, czego potrzebujesz, pod ręką!

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

16-częściowy zestaw obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji dłoni, twarzy i stóp!

Pielęgnacja dłoni image

Pielęgnacja dłoni

Zadbaj o swoje paznokcie za pomocą małego obcinacza do paznokci, obcinacza ukośnego, obcinacza do skórek, dwugłowicowego czyścika do paznokci i pilnika!

Pielęgnacja stóp image

Pielęgnacja stóp

Usuń martwy naskórek i pielęgnuj paznokcie za pomocą “widelca” do martwego naskórka, noża do peelingu, większej obcinaczki do paznokci, płaskiego noża do pedicure i noża do pedicure ukośnego!

Pielęgnacja twarzy image

Pielęgnacja twarzy

Modeluj brwi nożyczkami do brwi i pęsetą, przejdź na wyższy poziom pielęgnacji twarzy za pomocą łyżeczki do uszu i 2 różnych igieł przeciwtrądzikowych!

ManiStar, 16-częściowy profesjonalny zestaw do pielęgnacji dłoni, twarzy i stóp

26 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

115,00  100,00 (-13%)

Wybierz ilość:

1x 100,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 82,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Najlepsza cena
3x 68,00 / sztuka Zaoszczędź 96,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 15dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Zestaw ManiStar zawiera wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu do pielęgnacji dłoni, stóp i  twarzy! Różne narzędzia specjalne do każdej części ciała zapewniają bezpieczeństwo i czystość, a doskonałe ostrza ze stali nierdzewnej gładko i łatwo przytną grube paznokcie i martwy naskórek!

 • 16-częściowy zestaw do pielęgnacji dłoni, stóp i twarzy
 • Wszystko, czego potrzebujesz w 1 skórzanym etui
 • Bardzo ostre ostrza ze stali nierdzewnej
 • Ergonomiczny styl
 • Nadaje się do podróży
 • Idealny prezent dla mężczyzn i kobiet
 • Akcesoria do pielęgnacji dłoni: 2x obcinacz do paznokci: przycinanie paznokci, 1x pilnik do paznokci: zaokrąglenie i wygładzenie paznokci, 1x radełko do martwej skóry: przycinanie zanokcicy, zgrubień, martwego naskórka itp., 2x przeciągacz typu guzkowego/rozwartego: przycinanie keratyny paznokcia i usunięcie lakieru do paznokci, 1x środek do polerowania, 1x szczotka do czyszczenia
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa

Specyfikacje

 • Akcesoria do pielęgnacji dłoni:
  2x obcinacz do paznokci: przycinanie paznokci, 1x pilnik do paznokci: zaokrąglenie i wygładzenie paznokci, 1x radełko do martwej skóry: przycinanie zanokcicy, zgrubień, martwego naskórka itp., 2x przeciągacz typu guzkowego/rozwartego: przycinanie keratyny paznokcia i usunięcie lakieru do paznokci, 1x środek do polerowania, 1x szczotka do czyszczenia
 • Akcesoria do pielęgnacji stóp:
  1x duży obcinacz do paznokci: przycinanie twardych i grubych paznokci u nóg, 1x płaskie radełko do usuwania zrogowaciałego naskórka: usuwanie martwego naskórka z płaskich powierzchni, 1x skośne radełko do usuwania zrogowacenia: czyszczenie martwego naskórka na zakrzywionych powierzchniach, 1x ostrze do czyszczenia paznokci: czyszczenie brudu pod paznokciami, 1x cążki do skórek: przycinanie skórki
Czytaj dalej

100% bezpieczny zakup bez ryzyka!

Możesz zwrócić produkt lub wymienić go bezpłatnie!