PetTangler, dwustronna szczotka do usuwania włosów i podszerstka

27 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

59,00 (-54%)

Wybierz ilość:

1x 59,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 50,00 / sztuka Zaoszczędź 18,00 
Najlepsza cena
3x 45,00 / sztuka Zaoszczędź 42,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 15 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Niezastąpiona szczotka do czesania, która nie uszkadza wierzchniej warstwy skóry! Dwustronna szczotka do usuwania sierści i podszerstka jest odpowiednia dla wszystkich futrzastych przyjaciół o średnich i długich włosach. Jest to produkt szczególnie niezbędny w okresie linienia zwierząt.

 • Niezastąpiona szczotka w okresie linienia
 • Dla psów i kotów o średniej i długiej sierści
 • Łagodna dla skóry, niepowstrzymana w walce z linieniem
 • Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej
 • Ergonomiczny uchwyt zapewniający wygodne czesanie
 • Opakowanie zawiera: 1x dwustronną szczotkę do usuwania podszerstka i wyczesywania włosów
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
NIEZBĘDNA SZCZOTKA DLA PSÓW I KOTÓW
Dwustronna szczotka do usuwania podszerstka i rozczesywania włosów jest odpowiednia dla wszystkich futrzastych przyjaciół o średnich i długich włosach! Jest to produkt szczególnie niezbędny w okresie linienia zwierząt.
Dwustronna szczotka do włosów średnich i długich
Krtača ima Szczoteczka ma dwie strony - jedna nadaje się szczególnie dla psów z grubym podszerstkiem, a druga ułatwia usuwanie wszystkich miękkich rodzajów sierści!
Ergonomiczny uchwyt
Ale nie tylko Twój zwierzak będzie cieszył się czesaniem, PetTangler ma ergonomiczny uchwyt zapewniający wygodne czesanie

Informacje dodatkowe

 • 1x dwustronną szczotkę do usuwania podszerstka i wyczesywania włosów

 • stal nierdzewna, silikon

 • odległość między ostrzami z 9 zębami – ok. 5 mm, odległość między ostrzami z 17 zębami – ok. 2mm

 • Szczotkę należy zawsze używać w kierunku wzrostu włosa. Ostrza nie są ostre, ale są bardzo mocne i mogą szarpać przy niewłaściwym użyciu.

 • Strona 9-zębowa odpowiednia dla psów z grubym podszerstkiem lub dla ras takich jak: Malamute, Akita, Nowofundland, Husky, Owczarek Niemiecki… Strona 17-zębowa odpowiednia dla ras takich jak: pudel, king charles spaniel , golden retriever, papillon, sznaucer…

 • za pomocą szczotki wykonuj ruchy w kierunku wzrostu włosa i w ten sposób wyczesuj wypadającą sierść. Przed przystąpieniem do czesania musimy upewnić się, że sierść jest całkowicie sucha ponieważ w przypadku mokrej sierści szczotka nie daje takiego samego efektu. Szczotkuj sierść, aż szczotka przestanie pokrywać się włosami. Następnie po prostu usuń włosy z ostrzy i kontynuuj. W przypadku, gdy szczotka PetTangler nie ślizga się ładnie po włosach i utknie, należy najpierw rozczesać włosy zwykłą szczotką lub grzebieniem, upewniając się, że we włosach nie ma żadnych kłaków. W ten sposób zapewnimy pielęgnację mniej stresującą i skuteczniejszą.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.