Pawly premium DUO

43 komentarzy
Oceny 4,0/5,0

92,00  82,00 (-11%)

Wybierz ilość:

1x 82,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 69,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 59,00 / sztuka Zaoszczędź 69,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 7dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Nowy poziom troski przy pomocy rękawic nazywa się Pawly premium DUO! 5-palcowe rękawice imitują pieszczoty dłoni i zapewniają Twojemu zwierzakowi codzienną, bezstresową opiekę! Pawly premium DUO z silikonowym włosiem bez BPA wychwytuje całą wypadającą sierść, masuje, zapewnia pielęgnację i usuwa brud jednocześnie! Kochają je psy, koty, konie i króliki   – a właściciele jeszcze bardziej!

 • Uniwersalny rozmiar lewej i prawej rękawicy
 • 180 silikonowych włosów bez BPA
 • Usuwa zbędną sierść, brud, masuje i zapewnia troskę
 • Odpowiednia dla psów, kotów, koni i królików różnych rozmiarów i w różnym wieku
 • Odpowiednia dla wszystkich typów i długości włosia
 • Idealna dla codziennej troski na mokro i sucho
 • W opakowaniu: lewa i prawa rękawica
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
Troska premium bez stresu – dla obojga!
Pawly premium DUO 5-palcowa rękawica zapewnia Tobie i Twojemu zwierzęciu najwyższej jakości, bezstresową codzienną pielęgnację! Regularna troska o sierść poprawia strukturę włosa, jego wygląd oraz zapobiega tworzeniu się kępków z powodu kurzu i wypadających włosów. Pawly premium Duo naśladuje pieszczoty i pozwala na pielęgnacje całego ciała zwierzęcia obiema rękami, włączając także wcześniej trudno dostępne miejsca, z troską! Po zastosowaniu po prostu usuń włosy z rękawic i wyrzuć je do kosza.
180 włosów dla najlepszej pielęgnacji na sucho i mokro!
Rękawice Pawly premium DUO zostały wykonane z wysokiej jakości silikonu, niezawierającego BPA. Wychwytują one całą zbędną sierść za pomocą 180 włosków, masują i zapewniają pielęgnacje – w tym samym czasie. Są odpowiednie do codziennej pielęgnacji na sucho i mokro. Doskonale sprawdzą się z szamponem pod prysznicem, można je wyczyścić pod bieżącą wodą, szybko schną. Właściciele i zwierzęta je uwielbiają. Będą wiec one idealne dla każdego, kto boi się szczotkowania krótkowłosych i długowłosych zwierząt różnych rozmiarów i w różnym wieku!
Zwierzęta i właściciele je uwielbiają!
Dzięki codziennej pielęgnacji, nasze zwierzęta pozostawiają mniej sierści w mieszkaniu i samochodzie, mają ładniejsze i bardziej błyszczące włosy, co zapewnia mniej kepków sierści i kurzu! Pawly premium DUO 5-palczaste rękawice pozwalają na pielęgnację wszystkich trudno dostępnych miejsc i są odpowiednie nawet dla najbardziej opornych zwierząt, zapewniając im odpowiednią troskę! Rękawice mają regulowany pasek na nadgarstku, co pozwala je dopasować do wszelkich rozmiarów dłoni. Pomimo ich uniwersalnego rozmiaru, mogą one być używane przez wszystkich członków rodziny!

Dodatkowe informacje

 • lewa i prawa rękawica

 • silikon niezawierający BPA, poliester

 • uniwersalny z regulowanym paskiem

 • wszystkich typów sierści, wszystkich zwierząt futerkowych