Szmatki do czyszczenia Comby (100 sztuk)

24 komentarzy
Oceny 4,8/5,0

52,00 (-54%)

Wybierz ilość:

1x 52,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 45,00 / sztuka Zaoszczędź 14,00 
Najlepsza cena
3x 40,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 19 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot
  • Łatwe w czyszczeniu sierści zwierząt
  • Szmatki doskonale wchłaniają wodę
  • Najwyższa jakość
  • Łatwe w użyciu – usuń część silikonową, przelać wodę przez otwór, owiń szmatkę wokół niej i umieść z powrotem na uchwycie
  • W opakowaniu: 100x Szmatka do czyszczenia Comby
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

Informacje dodatkowe

  • 100x Szmatka do czyszczenia Comby

  • Łatwe w użyciu – usuń część silikonową, przelać wodę przez otwór, owiń szmatkę wokół niej i umieść z powrotem na uchwycie.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.