ViewCamera, kamera bezpieczeństwa w kształcie żarówki

27 komentarzy
Oceny 4,0/5,0

166,00 (-17%)

Wybierz ilość:

1x 166,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 142,00 / sztuka Zaoszczędź 48,00 
Najlepsza cena
3x 125,00 / sztuka Zaoszczędź 123,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 11 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Kamera bezpieczeństwa umożliwia 2 tryby użytkowania – podgląd na żywo przez telefon oraz działanie automatyczne, gdy kamera wykryje ruch i automatycznie zapisze nagranie oraz wyśle powiadomienie!

 • Żarówka i kamera bezpieczeństwa w jednym
 • Kamera bezpieczeństwa na żarówce ma standardowy gwint
 • Łatwy montaż na gwincie łącznika sufitowego, na lampie biurkowej itp.
 • Kamerą można sterować za pomocą aplikacji w telefonie
 • Przeglądaj pomieszczenie na żywo i poruszaj kamerą w aplikacji
 • Automatyczne działanie – kiedy kamera wykryje ruch, aplikacja automatycznie zapisze nagranie
 • Otrzymaj powiadomienie na telefonie, gdy zostanie wykryty ruch
 • Kamera porusza się o 350° w lewo i w prawo oraz o 90° w górę i w dół
 • Nagrywanie w nocy i w dzień
 • Dwukierunkowa rozmowa audio w czasie rzeczywistym – posiada głośnik i mikrofon
 • Monitorowanie na żywo przez telefon – np. śpiące dziecko, co się dzieje w domu, gdy Cię nie ma, kto dzwoni do drzwi itp.
 • Wodoodporny – nadaje się również na powierzchnie zewnętrzne
 • Opakowanie zawiera: 1x kamera bezpieczeństwa w kształcie żarówki
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

Działanie automatyczne - kiedy kamera bezpieczeństwa wykryje ruch, zapisuje nagranie w aplikacji i wysyła powiadomienie na twój telefon!

Monitoring na żywo - monitoruj, co dzieje się w pomieszczeniu za pomocą aplikacji na smartfonie, np. śpiące dziecko, bawiące się dzieci, co dzieje się w biurze lub mieszkaniu, gdy nie ma Cię w domu!

Kamera porusza się o 360° w lewo i w prawo oraz o 90° w górę i w dół - możesz przesuwać kamerę za pomocą telefonu, a ona automatycznie zacznie się poruszać, gdy wykryje ruch!

Ostatnie komentarze naszych klientów:

Dawid S. 34 min ·
Doskonałe i bez kabli, po prostu instalujesz je tam, gdzie wcześniej była żarówka! Comment's image
Komentarz Udostępnij
(6)
Marian F. 47 min ·
jesteśmy zadowoleni Comment's image
Komentarz Udostępnij
(14)
Max M. 28 min ·
Świetna sprawa! Comment's image
Komentarz Udostępnij
(5)
Ania P. 35 min ·
Działa świetnie, polecam go wszystkim, którzy lubią mieć kontrolę nad swoim domem Comment's image
Komentarz Udostępnij
(12)

Informacje dodatkowe

 • 1x kamera bezpieczeństwa w kształcie żarówki

 • 15 x 6, 5 cm

 • Rozdzielczość 1080 HD; obiektyw 3, 6 mm; czujnik CMOS; tryb nocny IR; obsługuje iOS i Android; aplikacja YI IoT; zasilanie 110 – 240 V; moc <5W

 • Włóż kartę SD (niedołączona do zestawu) do aparatu. Podłącz kamerę do smartfona. Pobierz aplikację YI IoT i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji. Aplikacja umożliwia monitorowanie na żywo akcji przed kamerą i poruszanie kamerą we wszystkich 4 kierunkach (lewo, prawo, góra, dół) za pomocą aplikacji. Aplikacja automatycznie zapisuje nagrania na telefonie, gdy kamera wykryje ruch. Gdy kamera wykryje ruch, otrzymasz powiadomienie na telefonie. Gdy kamera wykryje ruch, automatycznie zapisuje nagranie w aplikacji, a Ty otrzymujesz powiadomienie. W aplikacji możesz obejrzeć film, który jest zapisany na karcie SD. Jeśli korzystasz z systemu iOS, możesz też ustawić zapisywanie nagrań w chmurze. Kamera i aplikacja umożliwiają także dwukierunkową komunikację audio. Produkt ViewCamera obsługuje nagrywanie w nocy i w dzień. Ma możliwość automatycznego wykrywania ruchu i powiadamiania o nim smartfona. Produkt obsługuje również łączność bezprzewodową i dwukierunkową komunikację audio w czasie rzeczywistym. Karta SD (nie dołączona do zestawu) jest odpowiednia dla tego produktu. Karta o pojemności 32 GB wystarcza na 4 – 8 dni, 64 GB na 8 – 12 dni, a 128 GB na 12 – 20 dni.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.