Książka instruktażowa dla dzieci do nauki języka angielskiego, SmartBook

10 komentarzy
Oceny 4,5/5,0

Original price was: 157,00 zł.Current price is: 124,00 zł.(-21%)

Wybierz ilość:

1x 124,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 106,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Najlepsza cena
3x 93,00 / sztuka Zaoszczędź 93,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 20 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Doskonały zestaw do holistycznej i interaktywnej nauki języka angielskiego – aż 20 stron z bogatą treścią i audio ołówkiem! Książka posiada na swojej lewej stronie różne zabawne zadania, w których dziecko sprawdza swoją wiedzę za pomocą audio ołówka. A po prawej stronie, naciskając na obrazki, dziecko poznaje mnóstwo nowych angielskich słówek i słucha angielskich rymowanek, piosenek i historyjek!

 • Audiobook obejmuje różnorodną tematykę – litery, liczby, środki transportu, zwierzęta, jedzenie, członkowie rodziny, angielskie piosenki, rymowanki i opowiadania
 • Różne zadania umysłowe, w których dziecko posługuje się ołówkiem dźwiękowym
 • Książka dla dzieci ma aż 20 stron z bogatą treścią
 • Dziecko słucha i aktywnie uczestniczy w zadaniach związanych z zabawą
 • Książka dydaktyczna zachęca do rozwoju umysłowego i logicznego myślenia
 • Czysty dźwięk
 • Wspaniały pomysł na prezent
 • Opakowanie zawiera: 1x książka edukacyjna
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

Książka dydaktyczna umożliwia zabawną i zintegrowaną naukę języka angielskiego poprzez dźwięk, obraz i słowa, przy czym dziecko sprawdza swoją wiedzę za pomocą ołówka dźwiękowego!

Książka edukacyjna jest bogata w treść - 20 stron z różnymi zabawnymi zadaniami i tematami dla dzieci!

Książka dla dzieci umożliwia interaktywną i zabawną naukę języka angielskiego, co jest lepszym wyborem dla rozwoju dziecka niż nauka poprzez różne ekrany.

Ostatnie komentarze naszych klientów:

Ania P. 57 min ·
wiele różnych rzeczy w środku, nigdy nie widziałam książki, która ma tyle treści w sobie Comment's image
Komentarz Udostępnij
(8)
Andrzej B. 48 min ·
Świetny stosunek jakości do ceny! Comment's image
Komentarz Udostępnij
(14)
Anna N. 56 min ·
Świetny na prezent lub po prostu taki sobie. Jesteśmy bardzo zadowoleni Comment's image
Komentarz Udostępnij
(12)
Lena C. 40 min ·
Dzieci są rozproszone przez wiele godzin, a do tego znają już kilka słów i piosenek, super! Comment's image
Komentarz Udostępnij
(15)

Informacje dodatkowe

 • 1x książka edukacyjna, 1x inteligentny długopis

 • Odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 lat. Wymaga 5 baterii AAA (nie są dołączone). Włóż 3 baterie AAA do książki i 2 do ołówka. Książka ma 20 stron o różnej zawartości. Na lewej stronie znajdują się zadania, w których dziecko używa ołówka. Ołówek ostrzega kolorem i dźwiękiem, czy odpowiedź jest prawidłowa czy nieprawidłowa. Po prawej stronie książki znajdują się różne treści, w których dziecko słucha słów, historyjek lub piosenek. Przed rozpoczęciem korzystania ze strony należy nacisnąć przycisk Start. Przycisk Switch włącza i wyłącza książkę. Na tej samej stronie można również regulować głośność dźwięku. Przykłady zadań, w których dziecko używa ołówka (lewa strona): znając zegar, dziecko liczy przedmioty i zaznacza liczbę, dziecko rozróżnia owoce i warzywa, rozpoznaje zwierzęta, rozpoznaje narzędzia różnych zawodów, rozpoznaje kontury, kolory i długości na linijce. Przykładowe czynności związane z nauką słówek oraz słuchaniem piosenek i historyjek: nauka liter i cyfr, nauka różnych słów takich jak zwierzęta, jedzenie, środki transportu, członkowie rodziny oraz słuchanie wielu różnych piosenek, rymowanek i krótkich historyjek w języku angielskim.

 • ABS

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.