Kamera internetowa Full HD 1080p z mikrofonem, USB, WebStar

50 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

114,00 (-28%)

Wybierz ilość:

1x 114,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 97,00 / sztuka Zaoszczędź 34,00 
Najlepsza cena
3x 86,00 / sztuka Zaoszczędź 84,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 10 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

W czasach, gdy spotykamy się z pracą w domu, uczeniem się i izolowaniem od bliskich, kamera internetowa jest niezbędna! Webstar zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do użytku biznesowego i domowego, dzięki wysokiej rozdzielczości Full-HD i wbudowanemu mikrofonowi premium!

 • Jakość obrazu Full HD z 12,0 megapikselami
 • Wbudowany mikrofon o niesamowitej jakości dźwięku
 • Łatwe połączenie za pomocą kabla USB
 • Działa na wszystkich systemach operacyjnych
 • Obrót o 360 stopni
 • Możliwość regulacji kąta do 30 stopni
 • Waga: 63g
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ABSOLUTNIE NIEZBĘDNY SPRZĘT DO PRACY W DOMU LUB NAUKI ZDALNEJ
W czasach, gdy jesteśmy zmuszeni pracować z domu, uczenyć się zdalnie i izolować od bliskich, kamera internetowa jest niezbędna! Webstar zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do użytku biznesowego i domowego, dzięki wysokiej rozdzielczości Full-HD i wbudowanemu mikrofonowi premium!
Spotkania lub nauka zdalna w Full HD
WebStar oferuje rozdzielczość Full HD i realistyczne kolory dzięki 12,0 megapikselom! Zapewnij doskonałą transmisję obrazu i dźwięku podczas spotkań online lub nauki zdalnej!
Łatwy w użyciu
Po prostu podłącz kabel USB do portu USB w komputerze i kamera jest gotowa do użycia! WebStar jest odpowiednia zarówno dla laptopów, jak i komputerów stacjonarnych i działa na wszystkich systemach operacyjnych!

Informacje dodatkowe

 • 63g

 • 70 x 50,7 x 44 mm

 • 1x WebStar

 • działa we wszystkich systemach operacyjnych (Windows XP, XP2, Win7, Win8, Win10, Mac OS, Linux, Vista)

 • aplikacji takich jak Skype, WhatsApp, Messenger, Telegram, WeChat, QQ, Zoom… i zajęć online

 • Częstotliwość odświeżania: 30 klatek / s, Format wideo: AVI, Typ czujnika: 2 mega CMOS, Kod: Mjpeg, Rozdzielczość: 1920 (H) X 1080 (V), Format obrazu: BMP, Pole ostrości: 20 mm + , Budowa soczewek: 4G, Kąt widzenia: 90 ° / 72 ° / 53 °, Zniekształcenia: 0%, Temperatura pracy: – 20 – + 70 ℃, Mikrofon: wbudowany mikrofon z redukcją szumów i dźwięków z zewnątrz, Częstotliwość: 50 Hz 60 Hz , USB: USB2.0, Typ sterowników: plug and play, Obrót ręczny: 360 ° (H) / 10 ° (V), Długość kabla: 140

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.