HandyWrench, uniwersalne przedłużenie do zapadki

37 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

106,00 

Wybierz ilość:

1x 106,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 93,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 85,00 / sztuka Zaoszczędź 63,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 4 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Odkryj uniwersalne przedłużenie dla tych, którzy regularnie napotykają problemy z dotarciem do niedostępnych nakrętek. Nadaje się ono do zwykłego ręcznego użytku lub jako przedłużenie wiertarek elektrycznych. Jest to profesjonalne ręczne narzędzie dla mechaników, operatorów maszyn, inżynierów, instalatorów, dozorców oraz dla każdego, kto pracuje w pojazdach silnikowych, maszynach budowlanych,  albo przy naprawie i serwisowaniu maszyn rolniczych!

  • Dociera do trudno dostępnych miejsc
  • Zakręci, przykręci, odkręci, poluzuje
  • Nadaje się do wiertarek ręcznych i elektrycznych
  • Połączenie z obu stron
  • Pracuje szybko i skutecznie

 

  • Material: zgrzewany ultradźwiękowo plastic ABS
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
DOCIERA DO TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSC
Często znajdujesz się w ciężkim położeniu, kiedy nie jesteś w stanie dosięgnąć punktu, w którym musisz odkręcić śrubę lub nakrętkę? Ze względu na dziwny kąt powoli odkręcasz nakrętkę, naciskając, a proces naprawy trwa nieskończenie długo? Koniec z tym. Oto HandyWrench - gadżet o którym zawsze marzyłeś! Użyj tego ręcznego przedłużenia i docieraj do wszystkich niedostępnych i niewygodnych miejsc pod dowolnym kątem. Skończ z niepotrzebnym stresem i przyspiesz czas naprawy.
UŻYCIE
Przedłużenie HandyWrench z wysokiej jakości zgrzewanego plastiku zapewnia stabilny, antypoślizgowy uchwyt, wystarczy przymocować do niego zapadkę i już jesteś gotowy, by dotrzeć do miejsc, do których wcześniej nie miałeś dostępu lub dotarcie sprawiało spore trudności. Możesz także podłączyć HandyWrench do wiertarki, aby przyspieszyć pracę. Montaż zapadki lub wiertarki elektrycznej jest możliwy po obu stronach przedłużenia. Zwiększ zasięg do 24 cm i dokręć lub odkręć wszelkie ukryte i niewygodne nakrętki.

Informacje dodatkowe

  • zgrzewany ultradźwiękowo plastic ABS

  • 24 cm x 2.8 cm x 1.9 cm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.