HandyWrench, uniwersalne przedłużenie do zapadki

35 komentarzy
Oceny 4,9/5,0

106,00 

Wybierz ilość:

1x 106,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 93,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 85,00 / sztuka Zaoszczędź 63,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 10dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Odkryj uniwersalne przedłużenie dla tych, którzy regularnie napotykają problemy z dotarciem do niedostępnych nakrętek. Nadaje się ono do zwykłego ręcznego użytku lub jako przedłużenie wiertarek elektrycznych. Jest to profesjonalne ręczne narzędzie dla mechaników, operatorów maszyn, inżynierów, instalatorów, dozorców oraz dla każdego, kto pracuje w pojazdach silnikowych, maszynach budowlanych,  albo przy naprawie i serwisowaniu maszyn rolniczych!

  • Dociera do trudno dostępnych miejsc
  • Zakręci, przykręci, odkręci, poluzuje
  • Nadaje się do wiertarek ręcznych i elektrycznych
  • Połączenie z obu stron
  • Pracuje szybko i skutecznie

 

  • Material: zgrzewany ultradźwiękowo plastic ABS
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
DOCIERA DO TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSC
Często znajdujesz się w ciężkim położeniu, kiedy nie jesteś w stanie dosięgnąć punktu, w którym musisz odkręcić śrubę lub nakrętkę? Ze względu na dziwny kąt powoli odkręcasz nakrętkę, naciskając, a proces naprawy trwa nieskończenie długo? Koniec z tym. Oto HandyWrench - gadżet o którym zawsze marzyłeś! Użyj tego ręcznego przedłużenia i docieraj do wszystkich niedostępnych i niewygodnych miejsc pod dowolnym kątem. Skończ z niepotrzebnym stresem i przyspiesz czas naprawy.
UŻYCIE
Przedłużenie HandyWrench z wysokiej jakości zgrzewanego plastiku zapewnia stabilny, antypoślizgowy uchwyt, wystarczy przymocować do niego zapadkę i już jesteś gotowy, by dotrzeć do miejsc, do których wcześniej nie miałeś dostępu lub dotarcie sprawiało spore trudności. Możesz także podłączyć HandyWrench do wiertarki, aby przyspieszyć pracę. Montaż zapadki lub wiertarki elektrycznej jest możliwy po obu stronach przedłużenia. Zwiększ zasięg do 24 cm i dokręć lub odkręć wszelkie ukryte i niewygodne nakrętki.

Dodatkowe informacje

  • zgrzewany ultradźwiękowo plastic ABS

  • 24 cm x 2.8 cm x 1.9 cm