Tkaninowe grządki ogrodowe + GRATIS rękawice ogrodnicze z plastikowymi pazurami

17 komentarzy
Oceny 4,9/5,0

109,00 (-22%)

Wybierz ilość:

1x 109,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 93,00 / sztuka Zaoszczędź 32,00 
Najlepsza cena
3x 82,00 / sztuka Zaoszczędź 81,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 12 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Stymuluj wzrost roślin, oddziel glebę od szkodników, ułatwiaj pracę w ogrodzie, zapewnij roślinom optymalne warunki do wzrostu poprzez napowietrzanie podłoża i zapewnienie odpowiedniego drenażu. W tej niesamowitej ofercie otrzymasz GRATIS wodoodporne rękawice ogrodnicze z plastikowymi pazurami, które pozwalają wykonywać różnorodne prace ogrodowe, jednocześnie chroniąc Twoje dłonie przed pęcherzami i urazami!

 • Perfekcyjny zestaw do ogrodnictwa
 • Bujny wzrost roślin i wyższe plony
 • Nadaje się również na tarasy i balkony
 • Rękawice są wodoodporne i mają uniwersalny rozmiar
 • Mocne plastikowe pazury
 • Rękawice zastępują 5 narzędzi ogrodniczych
 • Pakiet zawiera: 1x grządka ogrodowa 90 cm + 1x rękawice ogrodnicze z plastikowymi pazurami
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

TWOJE ROŚLINY BĘDĄ PIĘKNIE WYGLĄDAĆ

Uprawiaj piękne kwiaty, zioła i warzywa w innowacyjny, prosty i efektywny sposób. Tkaninowa grządka ogrodowa Garden GrowBag może być umieszczona wszędzie na zewnątrz, w ogrodzie, na patio lub w podwórku. Wystarczy napełnić ją ziemią i zasadzić wybrane uprawy. Gdy sezon uprawy się skończy, opróżnij grządkę, umyj ją i przechowuj do następnego sezonu, aby w kolejnym roku mieć równie piękny ogród! Dodatkowo otrzymasz GRATIS rękawice ogrodnicze GardenStar z plastikowymi pazurami, których możesz używać do kopania, grabienia, spulchniania, szczypania, sadzenia, siewu, zbiorów,...

BUJNE PLOWY

Specjalna tkanina sprzyja wzrostowi korzystnych bakterii i pozwala korzeniom oddychać oraz zatrzymywać optymalną wilgotność. Wszystkie te korzyści pozytywnie wpływają na wzrost, więc optymalizujesz swoje plony i sprzyjasz wzrostowi kwiatów lub warzyw. Możesz umieścić swoją nową grządkę w istniejącym ogrodzie, na trawniku, w podwórku lub w innych miejscach, gdzie rośliny będą miały optymalne warunki do wzrostu. Napełnij ją odpowiednią mieszanką ziemi i ciesz się plonami z własnej uprawy w tym sezonie!

PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Trwały geotekstyl zapewnia długotrwałe użytkowanie i utrzymuje optymalne warunki do wzrostu oraz zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Ponieważ Garden GrowBag jest oddzielona od gruntu, chroni Twoje uprawy przed nornicami, jeżynami i kretami. A dostosowana wysokość ułatwia pielenie i zbiory, więc Twoje plecy podziękują za grządkę. Znajdziesz również GRATIS rękawice ogrodnicze GardenStar. Rękawice wykonane są z jakościowych i trwałych materiałów, które razem zastępują co najmniej 5 narzędzi ogrodniczych na wyciągnięcie ręki.

Informacje dodatkowe

 • 1x grządka ogrodowa 90 cm + 1x rękawice ogrodnicze z plastikowymi pazurami

 • średnica 90 cm, wysokość 30 cm

 • 150-200l ziemi

 • pralny geotekstyl

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.