Finish Master, końcówki do precyzyjnego nakładania silikonu

37 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

94,00 (-27%)

Wybierz ilość:

1x 94,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 79,00 / sztuka Zaoszczędź 30,00 
Najlepsza cena
3x 69,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 4 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Końcówki, które z chirurgiczną precyzją wypełnią wszystkie luki, narożniki, krawędzie i złącza. Wykonane do wykończenia właśnie takich zadań, ponieważ szczegóły na budowie są kluczowe dla perfekcyjnego wyglądu i jakości wykonanej pracy. Dostępne w 14 różnych rozmiarach tulei ze stali nierdzewnej, które mogą być zamontowane na dowolnym silikonie, fudze lub purpurowej rurce.

 • Piękna fuga
 • Dokładne wnioski
 • Pełne uszczelnienie
 • Stałe stosowanie
 • Uniwersalne zastosowanie
 • Łatwe do czyszczenia
 • Nadaje się do wszystkich rodzajów rur
 • Stal nierdzewna dla trwałości
 • W opakowaniu: 14 różnych końcówek
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
BĄDŹ MISTRZEM SIEBIE
Dla wszystkich zadań, gdzie jest potrzebne wykwalifikowanej ręki do stosowania silikonu. Nie musisz dzwonić do woźnego czy rzemieślnika. Zapieczętuj wszystko z chirurgiczną precyzją. Czyste, równomierne linie do doskonałego uszczelniania z prostymi końcówkami silikonowymi są teraz tutaj.
DLA WSZYSTKICH ZASTOSOWAŃ
Pakiet zawiera aż 14 załączników o różnych rozmiarach, dostosowanych do wszystkich zastosowań, których potrzebujesz. Otrzymasz pakiet z końcówkami w rozmiarach: 5, 6, 7, 9, 19, 12, 13, 16, 20, 25, 26, 28, 30 i 35 mm. WSZYSTKIE końcówki są precyzyjnie wycięte z tulei ze stali nierdzewnej i pochylone pod kątem 45 stopni, dzięki czemu zastosowanie będzie naprawdę łatwe i czyste.
KONSERWACJA I MATERIAŁY
Najwyższej jakości stal nierdzewna zapewnia długotrwalość, a produkcja czystych cięć pozwala na pełne zastosowanie materiału do szkła, otworów drzwiowych, połączeń w łazience lub dowolnych otworów, które powodują zawroty głowy. Wystarczy umieścić mocowanie na tubce i zabezpieczyć taśmą samoprzylepną. Po użyciu zdjąć rękaw i umyć go pod mydłem a wodą lub po prostu usunąć nadmiar silikonu i przechowywać do następnego użycia. Proste, trwałe i zawsze przyjemne.

Informacje dodatkowe

 • 14 różnych końcówek

 • 60 g

 • stal nierdzewna

 • 5/6/7/9/10/12/13/16/20/25/26/28/30/35 mm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.