Drony, ręcznie sterowany helikopter

13 komentarzy
Oceny 5,0/5,0

107,00 

Wybierz ilość:

1x 107,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 98,00 / sztuka Zaoszczędź 18,00 
Najlepsza cena
3x 89,00 / sztuka Zaoszczędź 54,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 6 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Twoje dzieci, niezależnie od wieku będą zachwycone naszym mini helikopterem Drony! Nie wymaga on pilota, ponieważ jest sterowany ręcznie w celu poprawy koordynacji ręka-oko i umiejętności motorycznych. Upewnij się, że Twoje dziecko dobrze się bawi w inteligentny i innowacyjny sposób i daj mu prawdziwy latający helikopter Drony!

 • Pomaga poprawić koordynację ręka-oko i zdolności motoryczne
 • Wbudowana funkcja czujnika podczerwieni
 • Wielokolorowe światła LED
 • Brak pilota
 • Ładowanie USB
 • Idealny prezent dla Twojego dziecka
 • Materiał: tworzywo sztuczne
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
INTELIGENTNA ZABAWKA
Drony stosuje zaawansowaną technologię umieszczania czujnika podczerwieni LED, aby uczynić go wrażliwym na ruch. Podczas startu za pomocą czujników wykrywa otoczenie, zachowując bezpieczną odległość od przedmiotów i ludzi w pomieszczeniu. Szybko obracające się śmigła sprawiają, że delikatnie unosi się w powietrzu, ale kiedy zacznie opadać, po prostu połóż dłoń pod nim, a uniesie się wyżej.
KONSERWACJA
Drony ma wbudowany akumulator litowo-jonowy, który można łatwo ładować przez port USB. Z jednym 30-minutowym ładowaniem Drony może latać około 8 minut. Jest niezwykle lekki, waży zaledwie 22 gramy, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia i można go zabrać ze sobą wszędzie. Wszystkie elementy, zarówno obudowa, jak i śmigła, są wykonane z wytrzymałego i elastycznego tworzywa sztucznego, dzięki czemu wytrzymuje upadki i ciekawskie ruchy dziecięcych dłoni.
PRZYJAZNE DZIECIOM I ŚRODOWISKU
Odsuwając się od obiektów wykrytych przez czujnik, Drony zapewni godziny rozrywki edukacyjnej dla Twojego dziecka. Dzieci będą próbowały go złapać lub uniemożliwić mu opadnięcie, a w rezultacie rozwiną koordynację rąk i umiejętności motorycznych, w bezpiecznym miejscu w domu lub na podwórku. Śmigłowiec ma również zainstalowane kolorowe diody LED, które sprawiają, że rozrywka dla dzieci jest błyskotliwa.

Informacje dodatkowe

 • tworzywo sztuczne

 • 20 x 4,5 x 16 cm

 • 22 g

 • 8-10 min

 • 15 metrów

 • bateria litowa 75 mAH

 • ryzyko zadławienia – małe części. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Podczas gry zaleca się wiązanie włosów, aby nie zaplątały się podczas latania wróżki. Do stosowania pod nadzorem osoby dorosłej.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.