CarCharge Deluxe, bezprzewodowa stacja ładowania telefonu komórkowego

9 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

129,00 (-19%)

Wybierz ilość:

1x 129,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 109,00 / sztuka Zaoszczędź 40,00 
Najlepsza cena
3x 89,00 / sztuka Zaoszczędź 120,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 4 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

CarCharge Deluxe to najnowsza ładowarka samochodowa do telefonu komórkowego. Umożliwia szybkie ładowanie telefonu podczas jazdy, automatyczne otwieranie uchwytu, obsługa jedną ręką, obrót o 360 stopni; jednocześnie elegancki metaliczny wygląd dopełni wnętrze samochodu.

 • Szybkie ładowanie bezprzewodowe
 • Automatyczne otwieranie
 • Obrót o 360 stopni
 • Prosta instalacja
 • Powłoka silikonowa 
 • Wskaźnik ładowania LED
 • Moc wyjściowa: 10 W / 7,5 W / 5 W.
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW
Czy często szukasz ładowarki samochodowej? Czy podczas jazdy ciągle znajdujesz się w trudnej, niebezpiecznej pozycji, ponieważ chcesz odebrać połączenie, spojrzeć na mapę lub ustawić ładowanie telefonu? Czas wreszcie kupić wysokiej jakości bezprzewodową ładowarkę do telefonu komórkowego i raz na zawsze pozbyć się tego bałaganu! CarCharge Deluxe można obracać o 360 ° bez wysuwania telefonu z ramy. Korzystanie z map, GPS i połączeń wideo będzie teraz wygodne bez niepotrzebnego ścigania telefonu w samochodzie. Pokryte silikonem uchwyty będą mocno trzymać telefon po ustawieniu go w żądanej pozycji.
INSTALACJA
Ładuj bezpiecznie swój telefon na tej eleganckiej bezprzewodowej stacji ładującej, która delikatnie, ale pewnie przytrzyma telefon do następnego użycia. CarCharge Deluxe oferuje ultraszybkie bezprzewodowe ładowanie 10W, dzięki czemu jest szybsze niż jakakolwiek inna ładowarka do telefonu bezprzewodowego na rynku! Można go zainstalować na prawie każdej powierzchni w samochodzie, bez kłopotów i narzędzi w zaledwie kilka sekund. Uchwyt telefonu zachowa swoją pozycję pomimo wibracji podczas jazdy z dużą prędkością.
POŁĄCZENIE PODCZERWONE
CarCharge Deluxe ma czujnik podczerwieni zainstalowany w uchwycie, który może wykrywać ruchy w promieniu 3 cm wokół uchwytu telefonu. Gdy zbliżysz się do uchwytu telefonu, automatycznie rozłoży ramiona. Delikatnie umieść w nim telefon, a ładowarka automatycznie go przytrzyma. Wzdłuż krawędzi są wbudowane diody LED, które wskazują stan naładowania telefonu. Podnosząc telefon z uchwytu, przesuń dłoń bliżej tyłu uchwytu i dotknij, ramiona się otworzą i telefon można wyjąć jedną ręką. Prosty, elegancki i inteligentny!

Informacje dodatkowe

 • 10 W / 7,5 W / 5 W.

 • wszystkie nowe telefony z Androidem i telefonamy iPhone obsługujące ładowanie bezprzewodowe

 • 0–8 mm

 • PC + ABS

 • 1 ładowarkę do telefonu bezprzewodowego, 1 kabel USB, 1 instrukcję obsługi, 1 uchwyt na telefon

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.