Przyciski, 100 dodatkowych przycisków dla ButtonPliers

14 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

Original price was: 104,00 zł.Current price is: 65,00 zł.(-38%)

Wybierz ilość:

1x 65,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 56,00 / sztuka Zaoszczędź 18,00 
Najlepsza cena
3x 46,00 / sztuka Zaoszczędź 57,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 4 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Chcesz zaopatrzyć się w dodatkowy zapas guzików do nieograniczonych kreacji lub przeróbek ubrań? Pakiet Buttons zawiera aż 100 dodatkowych guzików!

  • 10 różnych kolorów
  • Doskonałe połączenie z wszystkimi kolorami ubrań i tkaninIzredno preprosta uporaba v Niezwykle łatwe w użyciu w połączeniu z szczypcami do guzików
  • Guziki nadają się do t-shirtów, odzieży dziecięcej, torebek, kapeluszy, tkanin dekoracyjnych…
  • Opakowanie zawiera: 100x przycisk
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

Informacje dodatkowe

  • 100x przycisk

  • pomarańczowy, delikatny, fioletowy, żółty, czerwony, zielony, czarny, jasny i ciemny niebieski, biały, delikatny różowy

  • 9, 5 mm

  • Otwórz szczypce. Z jednej strony szczypiec umieść część guzika z wystającą częścią mocującą skierowaną do środka szczypiec, a z drugiej strony szczypiec umieść srebrne kółko z pazurkami. Umieść tkaninę między szczypcami i ściśnij. Mocowanie drugiej części guzika następuje. Z jednej strony szczypiec umieść kolorowe kółko z pazurkami, a z drugiej kolorowy guzik z dziurką do zapinania. Włóż tkaninę pomiędzy nie i naciśnij. Teraz możesz zamknąć przycisk.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.