BatteryCR2025, bateria do tabletu LED z długopisem

23 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

27,00 (-4%)

Wybierz ilość:

1x 27,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 25,00 / sztuka Zaoszczędź 4,00 
Najlepsza cena
3x 22,00 / sztuka Zaoszczędź 15,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 7 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Skorzystaj z naszej doskonałej oferty! Dzięki temu nie będziesz musiał wychodzić z domu i od razu będziesz mógł korzystać z tabletu TabletArt!

  • Wysokiej jakości bateria
  • Długa żywotność
  • Opakowanie zawiera: 1x baterię CR2025
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

Informacje dodatkowe

  • 1x baterię CR2025

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.