TennisTrainer, stacja treningowa do tenisa

48 komentarzy
Oceny 4,2/5,0

98,00 

Wybierz ilość:

1x 98,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 84,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 72,00 / sztuka Zaoszczędź 78,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 15dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Popraw swoją technikę skoku tenisowego i uzyskaj formę z trenażerem tenisowym! Jest odpowiedni dla osób początkujących i wszystkich tych, którzy po prostu chcą poprawić swoją grę. Trening tenisowy zawsze będzie w zasięgu rakiety, ponieważ nie potrzebujesz partnera z drużyny lub siatki. Pociąg-teraz!

  • Samodzielne treningi tenisowe
  • Zwiększenie prędkości, mocy i techniki
  • Piłka na gumce zawsze wraca
  • Wypełnij bazę wodą lub piaskiem do ważenia
  • Dla małych początkujących lub dużych profesjonalistów
  • Wymiary: 16 x 10 x 2 cm
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
GRAJ GDZIEKOLWIEK
Chcesz grać w tenisa, ale nie masz kolegi z drużyny? Czy trzeba wziąć pod uwagę to, że boisko jest podzielone lub zbyt daleko? Chcielibyście przedstawić dzieciom tenis w zabawny sposób, ale nie chcecie ich przestraszyć wysoką siatką? Stacja tenisowa pozwala grać w dowolnym miejscu i czasie, bez siatki, ale z dodatkową przyjemnością powracającej piłki, która nie musi być ścigana i odbierana na każdym huśtawce.
SZYBKO I LATWO
Wypełnij bazę wodą lub piaskiem, aby stała nieruchomo, niezależnie od siły huśtawki. Im silniejszy cios, tym szybciej piłka odbije się i wróci do ciebie. Antypoślizgowe podkladki na spodzie podstawy trzymają ciężar na miejscu, a piłka zawsze wraca ze względu na przymocowaną do niej sprężynę.
DOSTOSUJ SWOJE POTRZEBY
Skrócenie ścieżki piłki jest takie, aby dzieci mogły grać prostą gumką, na której piłka jest wielokrotnie owijana wokół podstawy. Skróci to ścieżkę udarzeń i Twoje dzieci szybko nauczą się umiejętności tenisowych. Możesz brać bazę ze sobą na trening, wakacje, wycieczkę lub wizytę, po prostu opróżnij ją po użyciu i również ona będzie pasować do Twojej torby, ponieważ jest mała i łatwa w transporcie. Popraw swoją technikę, koordynację i kondycję, a jednocześnie zainspiruj swoje dzieci do gry w tenisa ze stacją tenisową.

Dodatkowe informacje

  • 16 x 10 x 2 cm

  • 220 g