SportStar, 5-częściowy zestaw elastycznych opasek do kompleksowego treningu gdziekolwiek jesteś

20 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

Original price was: 114,00 zł.Current price is: 88,00 zł.(-23%)

Wybierz ilość:

1x 88,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 74,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 72,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 6 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Elastyczne opaski to niezastąpione akcesorium do ćwiczeń! Pozwalają one na doskonały trening nóg i ramion o różnorodnym poziomie trudności. Dodatkowo, trening może odbywać się w zaciszu Twojego domu. Niekończące się możliwości wykorzystania opasek, różnorodny poziom trudności i rozliczne sposoby wykorzystania składającego się z 5 części zestawu SportStar, sprawią że Twój trening będzie ekscytujący i skuteczny gdziekolwiek jesteś i w każdym czasie!

 • unikalny skład elastyczny miękkiej opaski, która jest delikatna dla Twojej skóry
 • ze względu na unikalną gumę, opaski nie skręcają się na skórze, jak inne podobne produkty
 • 5 różnych poziomów trudności, które można ze sobą łączyć
 • Odpowiednie dla początkujących i doświadczonych sportowców
 • Składają się z 1 sztuki dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia obrażeń
 • idealne akcesorium dla wykonywania ćwiczeń w domu, rehabilitacji, ćwiczeń w okresie ciąży i fitnessu
 • Opakowanie zawiera: 5-częściowy zestaw elastycznych opasek, 1 wygodną torbę do przechowywania, 1 ilustrowaną instrukcję z obrazkami i przykładami ćwiczeń w języku angielskim
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
NIEZASTĄPIONA POMOC PODCZAS ĆWICZEŃ
Okrągłe opaski SportStar ze względu na swój unikalny design stanowią niezastąpioną pomoc w terenigu. Zapewniają one liczne i kompleksowe ćwiczenia ramion i nóg oraz osiągnięcie szybszych rezultatów. Są idealne do używania w domu, na siłowni, podczas podróży, do wykonywania licznych ćwiczeń na zewnątrz, ćwiczeń podczas ciąży a nawet do rehabilitacji! Możesz także włączyć opaski do jakiegokolwiek klasycznego programu treningowego, włączając jogę, pilates, crossfit i bootcamp.
5 POZIOMÓW TRUDNOŚCI W JEDNYM ZESTAWIE
Zestaw jest wyposażony w 5 różnych elastycznych opasek wyróżnionych kolorami ze względu na poziom trudności. Zostały one przeznaczone zarówno do użytku solo, jak i łącznie i są odpowiednie dla początkujących oraz profesjonalistów. Pozwalają na wykonywanie różnorodnych ćwiczeń, o różnym poziomie trudności i zapewniają dynamiczny i efektywny trening. Skróć sobie drogę do wymarzonej sylwetki i szybciej osiągnij widoczne rezultaty dzięki zestawowi SportStar! Możesz użyć opasek SportStar, aby rozgrzać lub uaktywnić swoje mięśnie przed treningiem lub trenować z nimi, aby uzyskać formę i wytrzymałość!
WYJĄTKOWY SKŁAD ELASTYCZNY
Opaski gumowe SportStar wykonane są z wyjątkowej gumy termoplastycznej, która jest niezwykle miękka w dotyku, a jednocześnie niebywale mocna i trwała. Dzięki tej wyjątkowej kompozycji, gumki SportStar nie zwijają się na skórze, jak inne tego typu produkty. Wszystkie opaski gumowe mają 5 cm szerokości i zapewniają maksymalny komfort podczas wykonywania wszelkiego rodzaju ćwiczeń. Z poręcznym workiem do przechowywania można zabrać je ze sobą wszędzie i zapewnić sobie nieustanną możliwość odbywania skutecznego treningu!

Informacje dodatkowe

 • 5-częściowy zestaw elastycznych opasek, 1 wygodną torbę do przechowywania, 1 ilustrowaną instrukcję z obrazkami i przykładami ćwiczeń w języku angielskim

 • Bardzo lekki poziom trudności: ZIELONY: X-lekki (0.35 mm grubości), Lekki poziom trudności: NIEBIESKI: Lekki (0.5 mm grubości), Średni poziom trudności: Żółty: Średni (0.7 mm grubości), Duży poziom trudności: CZERWONY: Ciężki (0.9 mm grubości), Bardzo duży poziom trudności: CZARNY: X-Ciężki (1.1 mm grubości)

 • Szerokość opaski: 5 cm, Długość opaski: 60 cm

 • mocna i odporna na ciepło guma, niezwykle delikatna dla skóry i przyjemna w dotyku

 • początkujących i profesjonalistów. W przypadku skaleczeń, ciąży lub po urodzeniu dziecka, skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą przed rozpoczęciem treningu i wykorzystaniem jakichkolwiek pomocy treningowych.

 • Przed każdym użyciem lub przed rozpoczęciem ćwiczeń sprawdź czy którakolwiek z opasek nie jest uszkodzona. Nie rozciągaj opasek na długość dłuższą niż 3x orginalnej długości. Nie używaj opasek na szorstkich lub chropowatych powierzchniach. Gdy trzymasz elastyczne opaski, całkowicie poluzuj je przed ściągnięciem z ramion. Powróć do orginalnej długości, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom. Zachęcamy do przechowywania zestawu w temperaturze pokojowej, z dala od wilgoci, ciepła lub światła słonecznego, aby przedłużyć żywotność produktu. Produkt należy czyścić jedynie wilgotną szmatką bez produktów czyszczących lub mydła. Jakiekolwiek produkty lub mydło mogą zniszczyć lub osłabić elastyczny materiał.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.