Pro Hold, urządzenie do wykonywania pompek

21 komentarzy
Oceny 4,1/5,0

110,00 

Wybierz ilość:

1x 110,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 99,00 / sztuka Zaoszczędź 22,00 
Najlepsza cena
3x 88,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 17 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Czy potrafisz zgadnąć, które ćwiczenie aktywuje najwięcej mięśni ciała Oczywiście pompki! Jest to najbardziej uniwersalne ćwiczenie, które wzmacnia, budzi ciało, aktywuje i nie potrzebujemy na to dużo miejsca. Wyściełane uchwyty do pompek Hold Pro odciążają nadgarstek i unikają chronicznego bólu, który może powodować to ćwiczenie. Tylko chwila dzieli Cię od wygody i efektywnego treningu dzięki tak prostemu urządzeniu!

  • Tapicerowane do ochrony dłoni i podłoża
  • Aby uniknąć bólu stawów
  • Wygodny do bardziej efektywnych ćwiczeń
  • Kształt uchwytu umożliwia szeroki zakres ćwiczeń
  • Antypoślizg dla lepszej przyczepności
  • Materiał: tworzywo sztuczne, które wytrzymuje duże obciążenia + pianka
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
DAJ MI 20 POMPEK!
Trenerzy czasami krzyczeli 😊 . Klęczenie jest najbardziej uniwersalnym ćwiczeniem, które jest uwielbiane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ ma wiele pozytywnych efektów dla mięśni górnej i środkowej części ciała. Pompki aktywują mięśnie górnej części ciała, ramion, klatki piersiowej, pasa barkowego, a także mięśnie brzucha, pleców, pośladków i ud. Przy niewielkich uwagach kierujemy się na różne grupy mięśn, a przy niewłaściwym wykonaniu mogą wystąpić urazy i ból ramion, szyi, pleców i innych miejsc.
WYGODNE DLA SKUTECZNEGO ĆWICZENIA
Wyściełane uchwyty do pompek są idealnym akcesorium dla optymalnych pompek i zwiększonej wydajności treningu. Miękka okładka chroni dłoń przed odciskami palców, jednocześnie chroniąc ją przed poślizgiem. Ponieważ dłoń jest spłaszczona, a nie złożona, zwalniamy stawy w nadgarstkach, zmniejszając zużycie stawów i zapobiegając bólowi. Zapewniają optymalne warunki do wykonywania pompek, dzięki czemu trening będzie przyjemniejszy, a ćwiczenia szybciej przyniosą lepsze rezultaty!

Informacje dodatkowe

  • tworzywo sztuczne, które wytrzymuje duże obciążenia + pianka

  • 680g

  • 22 x 15,2 x 13 cm

  • czarny

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.