Pro Hold, urządzenie do wykonywania pompek

35 komentarzy
Oceny 4,8/5,0

110,00 

Wybierz ilość:

1x 110,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 99,00 / sztuka Zaoszczędź 22,00 
Najlepsza cena
3x 88,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 9 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Czy potrafisz zgadnąć, które ćwiczenie aktywuje najwięcej mięśni ciała Oczywiście pompki! Jest to najbardziej uniwersalne ćwiczenie, które wzmacnia, budzi ciało, aktywuje i nie potrzebujemy na to dużo miejsca. Wyściełane uchwyty do pompek Hold Pro odciążają nadgarstek i unikają chronicznego bólu, który może powodować to ćwiczenie. Tylko chwila dzieli Cię od wygody i efektywnego treningu dzięki tak prostemu urządzeniu!

  • Tapicerowane do ochrony dłoni i podłoża
  • Aby uniknąć bólu stawów
  • Wygodny do bardziej efektywnych ćwiczeń
  • Kształt uchwytu umożliwia szeroki zakres ćwiczeń
  • Antypoślizg dla lepszej przyczepności
  • Materiał: tworzywo sztuczne, które wytrzymuje duże obciążenia + pianka
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
DAJ MI 20 POMPEK!
Trenerzy czasami krzyczeli 😊 . Klęczenie jest najbardziej uniwersalnym ćwiczeniem, które jest uwielbiane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ ma wiele pozytywnych efektów dla mięśni górnej i środkowej części ciała. Pompki aktywują mięśnie górnej części ciała, ramion, klatki piersiowej, pasa barkowego, a także mięśnie brzucha, pleców, pośladków i ud. Przy niewielkich uwagach kierujemy się na różne grupy mięśn, a przy niewłaściwym wykonaniu mogą wystąpić urazy i ból ramion, szyi, pleców i innych miejsc.
WYGODNE DLA SKUTECZNEGO ĆWICZENIA
Wyściełane uchwyty do pompek są idealnym akcesorium dla optymalnych pompek i zwiększonej wydajności treningu. Miękka okładka chroni dłoń przed odciskami palców, jednocześnie chroniąc ją przed poślizgiem. Ponieważ dłoń jest spłaszczona, a nie złożona, zwalniamy stawy w nadgarstkach, zmniejszając zużycie stawów i zapobiegając bólowi. Zapewniają optymalne warunki do wykonywania pompek, dzięki czemu trening będzie przyjemniejszy, a ćwiczenia szybciej przyniosą lepsze rezultaty!

Informacje dodatkowe

  • tworzywo sztuczne, które wytrzymuje duże obciążenia + pianka

  • 680g

  • 22 x 15,2 x 13 cm

  • czarny

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.