KickBall, pomoc treningowa poprawiająca czas reakcji, technikę i kontrolę nad piłką

37 komentarzy
Oceny 4,6/5,0

88,00 (-20%)

Wybierz ilość:

1x 88,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 74,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 66,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 12 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Trening solo nigdy nie dawał tyle radości! KickBall oferuje doskonały trening piłkarski i pomaga graczom poprawić ich umiejętności. Pomoc treningowa bez użycia rąk pozwala graczom zmaksymalizować liczbę dotknięć piłki przy większej mobilności, jest świetna do poprawy czasu reakcji, a także kontroli nad piłką. Trenuj i doskonal swoją technikę bez konieczności podawania piłki przez innego gracza!

 • Trening piłki nożnej solo
 • Pomaga poprawić kontrolę nad piłką, czas reakcji i technikę
 • Elastyczny sznurek kinetyczny o długości 84 cm można rozciągnąć do 158 cm
 • Regulowany pasek na rzep
 • Pasuje do piłek o wielkości 3,4 i 5
 • Odpowiedni dla dzieci i dorosłych
 • Piłka nie jest wliczona w cenę
 • Kolor: czarno-żółty
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
TRENUJ GDZIEKOLWIEK CHCESZ
KickBall oferuje doskonały trening piłkarski w dowolnym miejscu i pomaga graczom poprawić ich umiejętności! Bez konieczności kopania piłki przez innego gracza, będziesz mógł poprawić swój czas reakcji, technikę i kontrolę nad piłką!
PRZYPNIJ PASEK I KOP
Ta innowacyjna pomoc treningowa pozwala po prostu zapiąć piłkę, wyregulować pasek i gotowe! KickBall ma długi kinetyczny elastyczny sznurek, który może rozciągać się do 158 cm i zapewnia trening bez użycia rąk, bez gonienia piłki! Skoncentruj swoją energię na treningu, aby poprawić swoje umiejętności piłkarskie!
KONTROLA PIŁEK DLA DZIECI I DOROSŁYCH
Kto nie lubi męczącego, ale przyjemnego treningu? KickBall oferuje doskonały trening dla dzieci, dorosłych, w domu lub na boisku! Ten trener kopnięć pozwala utrzymać Twoje ręce wolne i maksymalizuje liczbę dotknięć piłki! KickBall pomoże ci zwiększyć wyczucie podania, strzelania, przyjmowania, dryblingu i ogólnej pracy nóg. Urozmaić swój program treningowy i popraw swoje umiejętności w dowolnym miejscu i czasie!

Informacje dodatkowe

 • pasek na rzep i elastyczny sznurek

 • pasuje do klasycznej piłki nożnej w rozmiarze 3,4 i 5

 • regulowany pas

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.