BoxingBall, system domowego treningu prędkości koordynacji i ciosów

36 komentarzy
Oceny 4,9/5,0

82,00 

Wybierz ilość:

1x 82,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 72,00 / sztuka Zaoszczędź 20,00 
Najlepsza cena
3x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 54,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 9 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Unikalny system treningu BoxingBall pozwala na trenowanie boksu w zaciszu swojego domu! Zestaw BoxingBall zawiera regulowaną opaskę i miękką silikonową kulę na elastycznym sznurku, którą można uderzać w dowolnym kierunku lewą lub prawą ręką. Udoskonal swoje ciosy, nabierz prędlkości  i wzmocnij koordynację z BoxingBall!

 • unikalny system treningu ciosów
 • nadaje się do treningu w rękawiczkach lub bez
 • miękka, silikonowa kula do bezpiecznego treningu
 • wyrabiaj prędkość, technikę i koordynację
 • 360 ‘ możliwość uderzeń z prawej i z lewej strony
 • uniwersalny rozmiar
 • Zestaw zawiera: Regulowaną opaskę, miękką silikonową kulę, rozciągliwy sznur
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
TRENING NAJWYŻSZEJ KLASY W ZACISZU TWOJEGO DOMU
Zestaw BoxingBall zapewni najlepszy i łatwy trening w zaciszu twojego domu. Unikalne podejście do trenowania ciosów, wyrabiania szybkości, techniki i koordynacja przeniesie Twój trening na wyższy poziom! Miękka kulka silikonowa zapewnia bezpieczne treningi i możliwość trenowania pełnych uderzeń 360 '.
DLA POCZĄTKUJĄCYCH I PROFESJONALISTÓW
System treningu BoxingBol jest idealny do nauki początkowych uderzeń, udoskonalania techniki oraz wyrabiania prędkości i koordynacji u doświadczonych sportowców! Jeśli to Twoje pierwsze zetknięcie z boksem, rozpocznij od powolnych uderzeń w dół i powoli zmieniaj kierunek, moc i prędkość ciosów. Przed rozpoczęciem upewnij się, że zestaw jest prawidłowo zainstalowany i że jesteś ustawiony we właściwej pozycji bojowej: broda jest przesunięta w dół i czoło jest ustawione w kierunku ciosów. Wtedy boksuj!

Informacje dodatkowe

 • Regulowaną opaskę, miękką silikonową kulę, rozciągliwy sznur

 • Opaska na głowę z materiału o długości 65 cm, rozciągliwa lina, 75 cm; miękka silikonowa kula o średnicy, 6 cm i wadze 82 g

 • Wyreguluj na odpowiednią długość opaskę, aby uzyskać dobrą przyczepność. Wyreguluj odpowiednią długość elastycznego sznurka z kulką. Zalecana długość jest nieco dłuższa niż długość ramienia.

 • Kiedy zaczynasz ćwiczenia, trzymaj podbródek w dół i czoło w kierunku uderzeń. Zalecamy powolne i słabe uderzenia w dół, dopóki nie przyzwyczaisz się do używania zestawu. Powoli zwiększaj moc, prędkość i kierunek uderzeń.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.