TrimmCut PRO, profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów w nosie i uszach

15 komentarzy
Oceny 4,1/5,0

81,00 (-28%)

Wybierz ilość:

1x 81,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 75,00 / sztuka Zaoszczędź 12,00 
Najlepsza cena
3x 70,00 / sztuka Zaoszczędź 33,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 19 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Wszyscy znamy problem owłosienia w nosie, może trochę bardziej mężczyźni, którzy mają z nim do czynienia na co dzień. Ale nie tylko nos, także uszy wymagają czasem przycięcia. Możesz usunąć niechciane włoski za pomocą TrimmCut PRO. Zawsze ostry, przenośny i bez baterii!

  • Wysokiej jakości stal nierdzewna
  • Ostra precyzja
  • Bez baterii
  • Bezpieczny i bezbolesny
  • Szczotka do czyszczenia i obcinacz do paznokci w zestawie
  • Doskonały prezent dla każdego mężczyzny
  • Waga: 136 g
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

ODWIECZNA PLAGA: WŁOSY

Uciążliwe owłosienie, zwłaszcza na twarzy, to odwieczny problem obu płci. Z wiekiem tempo wzrostu włosów u mężczyzn zwiększa się o 100%. Włosy nie tylko są wizualnie nieładne, ale także wiążą ze sobą mikroby i brud, więc są nieprzyjemne z punktu widzenia higieny. Niektórzy rozwiązują ten problem za pomocą pęsety lub wosku, a czasem nawet chwytając wystające włoski ręką i szybko je wyrywając. Konsekwencje tego są z pewnością znane: silny ból, łzawiące oczy, grymasy, piskliwe głosy itp. Zabiegi te są bardzo bolesne, czasochłonne i wyjątkowo niewłaściwe. Możesz nawet uszkodzić jamę nosową. Może dojść do zapalenia, ponieważ otwarta rana w nosie może zostać zainfekowana drobnoustrojami po usunięciu włosów. Ponadto pęsetą prawie nigdy nie da się dokładnie uchwycić włosków w nosie, więc trzeba powtarzać zabieg kilka razy. Wyjątkowo nieprzyjemne!

WŁOSY, ADIEU!

Jedynym bezpiecznym, szybkim i higienicznym sposobem usuwania włosów z nosa i uszu jest ich przycinanie. Oczywiście, nie możesz wepchnąć nożyczek do nosa. Dlatego trymer do włosów TrimmCut PRO jest jedynym narzędziem, które najlepiej nadaje się do bezpiecznego, bezbolesnego i dokładnego usuwania wszystkich niechcianych włosów. Trymer jest specjalnie zaprojektowany do tego celu, zaokrągloną część wkłada się do nozdrza lub ucha i po prostu ściska się uchwyt. Po ściśnięciu ostre ostrza trymera obracają się i gładko i szybko odcinają kłopotliwe włoski, bez szarpania, bez bólu, bez uszkodzeń. A dla zapewnienia idealnego doświadczenia pielęgnacyjnego dajemy ci także parę obcinaczek do paznokci.

SZYBKO, BEZPIECZNIE, WYGODNIE

Ostre ostrza ze stali nierdzewnej nigdy nie mają kontaktu ze skórą i są pokryte dwunastoma metalowymi szczelinami, więc zawsze jesteś w 100% bezpieczny. Po każdym cięciu obróć nieco głowicę w nozdrzu i kontynuuj pracę, im częściej będziesz jej używać, tym więcej włosów usuniesz. Trymer jest tak zaprojektowany, że zatrzymuje ścięte włosy, a po użyciu wyczyść go pod bieżącą wodą za pomocą dołączonej szczoteczki. Fakt, że nie wymaga baterii ani zasilania, jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z niego, ponieważ możesz go zabrać wszędzie, jest cichy i może być używany bez przerwy nawet do dziesięciu tysięcy razy!

Informacje dodatkowe

  • 136 g

  • Srebrny

  • 5cm X 1 cm X 3 cm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.