ManiStar, 16-częściowy profesjonalny zestaw do pielęgnacji dłoni, twarzy i stóp

36 komentarzy
Oceny 4,2/5,0

115,00  100,00 (-13%)

Wybierz ilość:

1x 100,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 82,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Najlepsza cena
3x 68,00 / sztuka Zaoszczędź 96,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 13dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Zestaw ManiStar zawiera wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu do pielęgnacji dłoni, stóp i  twarzy! Różne narzędzia specjalne do każdej części ciała zapewniają bezpieczeństwo i czystość, a doskonałe ostrza ze stali nierdzewnej gładko i łatwo przytną grube paznokcie i martwy naskórek!

 • 16-częściowy zestaw do pielęgnacji dłoni, stóp i twarzy
 • Wszystko, czego potrzebujesz w 1 skórzanym etui
 • Bardzo ostre ostrza ze stali nierdzewnej
 • Ergonomiczny styl
 • Nadaje się do podróży
 • Idealny prezent dla mężczyzn i kobiet
 • Akcesoria do pielęgnacji dłoni: 2x obcinacz do paznokci: przycinanie paznokci, 1x pilnik do paznokci: zaokrąglenie i wygładzenie paznokci, 1x radełko do martwej skóry: przycinanie zanokcicy, zgrubień, martwego naskórka itp., 2x przeciągacz typu guzkowego/rozwartego: przycinanie keratyny paznokcia i usunięcie lakieru do paznokci, 1x środek do polerowania, 1x szczotka do czyszczenia
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W JEDNYM ZESTAWIE
ManiStar - 16-częściowy zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji dłoni, stóp i twarzy! Odpowiedni dla mężczyzn i kobiet będzie zawsze pod ręką, dzięki doskonale zaprojektowanemu etui!
Ultra ostre
Idealnie naostrzone, wykonane ze stali nierdzewnej, gładko i łatwo tną grube paznokcie i usuwają martwy naskórek! Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, nawet pilnik do paznokci do skracania ostrych krawędzi, aby zapobiec nierównomiernemu wzrostowi paznokci!
CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?
Pielęgnacja dłoni
PZadbaj o swoje paznokcie za pomocą małego obcinacza do paznokci, obcinacza ukośnego, obcinacza do skórek, dwugłowicowego czyścika do paznokci i pilnika!
Pielęgnacja stóp
Usuń martwy naskórek i pielęgnuj paznokcie za pomocą “widelca” do martwego naskórka, noża do peelingu, większej obcinaczki do paznokci, płaskiego noża do pedicure i noża do pedicure ukośnego!
Pielęgnacja twarzy
Modeluj brwi nożyczkami do brwi i pęsetą, przejdź na wyższy poziom pielęgnacji twarzy za pomocą łyżeczki do uszu i 2 różnych igieł przeciwtrądzikowych!

Dodatkowe informacje

 • 2x obcinacz do paznokci: przycinanie paznokci, 1x pilnik do paznokci: zaokrąglenie i wygładzenie paznokci, 1x radełko do martwej skóry: przycinanie zanokcicy, zgrubień, martwego naskórka itp., 2x przeciągacz typu guzkowego/rozwartego: przycinanie keratyny paznokcia i usunięcie lakieru do paznokci, 1x środek do polerowania, 1x szczotka do czyszczenia

 • 1x duży obcinacz do paznokci: przycinanie twardych i grubych paznokci u nóg, 1x płaskie radełko do usuwania zrogowaciałego naskórka: usuwanie martwego naskórka z płaskich powierzchni, 1x skośne radełko do usuwania zrogowacenia: czyszczenie martwego naskórka na zakrzywionych powierzchniach, 1x ostrze do czyszczenia paznokci: czyszczenie brudu pod paznokciami, 1x cążki do skórek: przycinanie skórki

 • 1x Nożyczki: przycinanie brwi, 1x Pęseta: wyrywanie brwi i wrastających włosków, 1x Narzędzie do trądziku: usuwanie zaskórników/pryszczy, leczenie trądziku, 1x skrobaczka do uszu: czyszczenie uszu

 • 100% ostrza ze stali nierdzewnej i etui ze skóry PU

 • czarne akcesoria i brązowe etui

 • po każdym użyciu umyć pod wodą i pozostawić do wyschnięcia. Zalecamy również sterylizację wszystkich akcesoriów raz w miesiącu.