LoveStar, który mówi “Kocham Cię” w 100 językach

9 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

73,00 (-29%)

Wybierz ilość:

1x 73,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 65,00 / sztuka Zaoszczędź 16,00 
Najlepsza cena
3x 60,00 / sztuka Zaoszczędź 39,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 4 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Magiczny łańcuszek LoveStar kryje w swoim sercu napis “Kocham Cię” w 100 językach. Dlaczego nazywamy go magicznym? Kiedy przez niego prześwietlisz, wyświetla Twoją miłość na każdej płaskiej powierzchni! LoveStar to oryginalny prezent, który swoim nowoczesnym kolorem różowego złota pasuje do każdego stylu ubioru.

  • dostępny w kolorze różowego złota
  • kryje napis “Kocham Cię” w 100 językach
  • po kontakcie ze światłem, projektuje zapisy na wszystkie płaskie powierzchnie
  • magiczny dodatek modowy, który jest czymś więcej niż tylko łańcuszkiem
  • oryginalny prezent na Walentynki i wyraz miłości
  • Materiał: srebro 925
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

MIŁOŚĆ W 100 JĘZYKACH

Łańcuszek LoveStar to coś więcej niż tylko łańcuszek. To dodatek modowy, który kryje Twoją miłość aż w 100 językach. Kiedy prześwietlisz wisiorek światłem, napis "Kocham Cię" aż w 100 językach jest projektowany na wszystkie płaskie powierzchnie! Zostaw swoją drugą połówkę bez słowa i zapisz słowa swojej miłości na wszystkich ścianach i ścieżkach, które Was otaczają.

MAGICZNY DODATEK MODOWY DLA KAŻDEGO GUSTU

Elegancki naszyjnik LoveStar dostępny jest w kolorze różowego złota i można go nosić na 2 sposoby dzięki ruchomemu wisiorkowi. To ponadczasowy dodatek modowy dla każdego gustu z magicznym wisiorkiem, który pokazuje miłość na 100 różnych sposobów. Wisiorek, który kryje napis "Kocham Cię", może leżeć wewnątrz swojej ramki lub wisieć z niej, zapewniając, że łańcuszek zawsze pasuje do ogólnego wyglądu.

POWIEDZ KOCHAM CIĘ W INNY SPOSÓB

Czy wyczerpałeś już wszystkie pomysły na prezenty z okazji miłości, rocznic i urodzin, czy po prostu szukasz prezentu, który sprawi, że ukochana osoba będzie bez słowa? Naszyjnik LoveStar to oryginalny prezent, który pokazuje Twoją miłość w inny sposób. Podaruj swoją miłość w 100 językach, uchwyconą w ponadczasowym wisiorku, który będzie projektował Twoje słowa na ścianie.

Informacje dodatkowe

  • srebro 925

  • różowe złoto

  • uniwersalny

  • po kontakcie z lampą, słowa "Kocham Cię" w 100 językach są projektowane na płaską powierzchnię. Nie nadaje się do noszenia pod prysznicem lub w wodzie.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.