FreshBreath, narzędzie do skutecznej pielęgnacji języka (3 sztuki)

15 komentarzy
Oceny 4,9/5,0

68,00 (-26%)

Wybierz ilość:

1x 68,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 57,00 / sztuka Zaoszczędź 22,00 
Najlepsza cena
3x 51,00 / sztuka Zaoszczędź 51,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 20 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Urządzenie do czyszczenia języka FreshBreath jest łatwe w użyciu, ma długą żywotność i dokładnie wykonuje swoją pracę. Eliminuje nieświeży oddech, usuwa płytkę nazębną na języku oraz zmniejsza ryzyko próchnicy i innych chorób jamy ustnej i zębów.

 • Poprawia higienę jamy ustnej
 • Usuwa nieświeży oddech
 • Silny chwyt
 • Nie ślizga się w dłoni
 • Łatwy do czyszczenia
 • Wysoka jakość
 • Łatwy w użyciu
 • Opakowanie zawiera: 3x pomoc do higieny języka
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

URZĄDZENIE DO UTRZYMANIA HIGIENY JAMY USTNEJ

Urządzenie do czyszczenia języka FreshBreath jest łatwe w użyciu, ma długą żywotność i dokładnie wykonuje swoją pracę. Eliminuje nieświeży oddech, usuwa płytkę nazębną na języku oraz zmniejsza prawdopodobieństwo próchnicy i innych chorób jamy ustnej i zębów.

3 w 1

Urządzenie usuwa bakterie, resztki jedzenia i nalot z języka. Właściwa higiena jamy ustnej nie zaczyna się od szczotkowania i nie kończy na nitkowaniu, obowiązkową częścią jest czyszczenie języka, które jest główną przyczyną nieświeżego oddechu.

Ergonomiczny kształt

Kształt urządzenia idealnie leży w dłoni i umożliwia precyzyjne prowadzenie w różnych pozycjach. Sam uchwyt m.in. zapobiega ślizganiu się w dłoni, zapewniając kontrolowany nacisk na język.

Ostatnie komentarze naszych klientów:

Tomek G. 42 min ·
Do tej pory czyściłem język szczoteczką do zębów, kiedy spróbujesz tego urządzenia, zauważysz - czego nie czyściłeś przez ostatnie 30 lat.
Komentarz Udostępnij
(8)
Magda K. 58 min ·
To mi odpowiada, dostawa była naprawdę szybka.
Komentarz Udostępnij
(4)
Edmund H. 28 min ·
Zawsze miałem problemy z nieświeżym oddechem, zawsze mówiono mi, że to problem z żołądkiem i zakupiłem urządzenie. Jestem dozgonnie wdzięczny, będę waszym stałym klientem.
Komentarz Udostępnij
(16)
Zofia S. 59 min ·
Uczymy również nasze dzieci stosować to urządzenie, im szybciej się do tego przyzwyczają, tym lepiej. Język musi być nieskazitelnie czysty haha
Komentarz Udostępnij
(15)
Marek S. 40 min ·
Dla czystego języka + Listerine = ŚWIEŻY ODDECH
Komentarz Udostępnij
(8)

Informacje dodatkowe

 • 3x pomoc do higieny języka

 • 23 x 10 x 3.2 cm

 • plastik, silikon spożywczy

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.