Baterie 18650C x2, zestaw 2 akumulatorów do DoorBell DUO

15 komentarzy
Oceny 4,0/5,0

74,00 

Wybierz ilość:

1x 74,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 20,00 
Najlepsza cena
3x 56,00 / sztuka Zaoszczędź 54,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 15 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

18650C Ekonomiczne ładowarki (2200 Mah, 3,7 V), odpowiednie do inteligentnego dzwonka do drzwi DoorBell DUO. Są w pełni naładowane przez 4-6 miesięcy.

  • akumulatory
  • 2 w jednym opakowaniu
  • 4-6 miesięcy użytkowania przy 1 ładowaniu
  • W zestawie: 2x 18650C baterii
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

Informacje dodatkowe

  • 2x 18650C baterii

  • akumulatory. Po pełnym naładowaniu akumulatorów (24 godziny ładowania) wystarczą na 4-6 miesięcy.

  • 2200Mah, 3,7 V.

  • nie używaj jednocześnie zużytych i nowych baterii, nie pozostawiaj baterii na słońcu lub w pobliżu ognia, jeśli baterie są fizycznie uszkodzone, przestań ich używać.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.