VacuumPump, mini automatyczna kompresyjna pompa próżniowa do żywności i odzieży

25 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

124,00 (-19%)

Wybierz ilość:

1x 124,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 106,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Najlepsza cena
3x 92,00 / sztuka Zaoszczędź 96,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 18 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Zachowaj świeżość żywności dłużej w lodówce, zamrażarce i spiżarni dzięki VacuumPump! Ta automatyczna pompa próżniowa jest idealna nie tylko do kuchni, ponieważ można ją również wszędzie ze sobą zabrać! Po prostu umieść jedzenie, ubranie lub inny potrzebny przedmiot w torbie, użyj klipsa uszczelniającego, aby ją zamknąć, i użyj automatycznej pompy próżniowej, aby wyssać powietrze, aż torba przylgnie do przedmiotów!

 • Mini automatyczna kompresyjna pompa próżniowa,
 • Idealna do przechowywania żywności i ubrań,
 • Wysysa powietrze za jednym prostym dotknięciem,
 • Utrzymuje zywność świeżą i zdrową,
 • Oszczędza do 75% miejsca w Twojej szafie,
 • Przenośna i idealna do podróży, biwakowania, wędkowania czy pikniku,
 • Model do ponownego naładowania
 • Materiały: ABS, PA, PE
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
UTRZYMUJE ŚWIEŻOŚĆ ŻYWNOŚCI
VacuumPump zamyka żywność w pakowarce próżniowej i pomaga jej zachować świeżość i zdrowie! Blokuje utratę naturalnych składników odżywczych, jest idealna do gotowania metodą sous vide i przechowywania żywności, takiej jak wędliny, sery i inne produkty wymagające chłodzenia, ale nie tylko!
OBSŁUGA JEDNYM DOTKNIĘCIEM
VacuumPump tworzy hermetyczną próżnię po naciśnięciu przycisku! Po prostu umieść pompkę w torebce próżniowej, naciśnij biały przycisk, odczekaj kilka sekund, aby automatycznie odessać powietrze i ciesz się idealnie zamkniętą torbą! Dzięki jej użyciu w przypadku ubrań możesz zaoszczędzić do 75% miejsca w Twojej szafie!
PRZENOŚNA ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA
Ręczna pompa próżniowa i próżniowe torby uszczelniające mogą być używane nie tylko w domu, ale można je również zabrać w dowolne miejsce, chociażby na biwak na świeżym powietrzu, wędkowanie, piknik lub dalsze podróże. Worki wielokrotnego użytku do pakowania próżniowego wykonane są z bezpiecznego, nietoksycznego i trwałego materiału do przechowywania i można je czyścić octem, płynem do naczyń i ciepłą wodą, a po wyschnięciu będą gotowe do ponownego użycia!

Informacje dodatkowe

 • ABS, PA, PE

 • 320 g

 • nebieski

 • 1x VacuumPump, 1x kabel USB do ładowania, 6x worków próżniowych

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.