SoapStar, innowacyjna stacja ciśnieniowa do mydła lub detergentu

30 komentarzy
Oceny 4,5/5,0

88,00 

Wybierz ilość:

1x 88,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 80,00 / sztuka Zaoszczędź 16,00 
Najlepsza cena
3x 72,00 / sztuka Zaoszczędź 48,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 9 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Użyj stacji mydła SoapStar, aby zarządzać bałaganem wokół zlewu i uprościć dozowanie mydła do naczyń. Zgrabny pojemnik, w którym przechowujesz gąbki do mycia naczyń, pomoże Ci dozować mydło i pozwoli zaoszczędzić niewygodnej obsługi zwykłego opakowania. Jeśli kochasz porządek i czystość, jest to świetny produkt dla Ciebie!

 • Wszechstronny, innowacyjny design
 • Dla porządku i czystości w domu
 • Przezroczysty pojemnik ze stali nierdzewnej
 • Antypoślizgowe dno
 • Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewniające trwałość
 • Zaoszczędź, używając mydła SoapStar, innowacyjnej stacji ciśnieniowej do mydła lub detergentu
 • Material: jakość ABS
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
CZYSTOŚĆ POD CIŚNIENIEM
Stacja mydlana 2-w-1 jest dozownikiem mydła i pojemnikiem na gąbkę. Wlej ulubiony środek do mycia naczyń do stacji, naciskając na pokrywę stacji, dozownik nałoży mydło na gąbkę. Aby uzyskać więcej środka czyszczącego i pianki, naciśnij dozownik kilka razy i rozpocznij mycie. Pozwala to uniknąć niewygodnego używania klasycznych butelek mydła do zmywania naczyń, które wysuwają się z mokrych rąk, nie mają regulatora ilości wyciśniętego mydła, przewracają się na blacie kuchennym i są całkowicie nieestetyczne.
DEKOROWANA KUCHNIA TO ODBICIE PIELĘGNACJI
Na pewno znasz widok zlewu kuchennego, wokół którego leżą gąbki i opakowanie mydła do mycia naczyń. Teraz możesz zaaranżować kuchnię za pomocą tej stacji mydła. Wlej mydło do stacji, umieść na nim gąbkę lub szmatkę i w ten sposób wreszcie zrob porządek w kuchni.
JAKOŚĆ JEST ISTOTNA
Stacja jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia długotrwałe użytkowanie i jest całkowicie odporna na rdzę. W dolnej części stacji zainstalowano osłony antypoślizgowe, aby utrzymać ją na miejscu. Innowacyjna konstrukcja pozwala zaoszczędzić koszt użycia mydła i czas na czyszczenie. Jesteś tylko w jednym kroku do spaniałej kuchni!

Informacje dodatkowe

 • jakość ABS

 • 181 g

 • 15 × 15 × 11 cm

 • 1x pompa mydlana, 1x gąbka

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.