SliceProtect, ochrona palców podczas korzystania z krajalnicy MultiSlicer

40 komentarzy
Oceny 4,2/5,0

28,00 (-52%)

Wybierz ilość:

1x 28,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 25,00 / sztuka Zaoszczędź 6,00 
Najlepsza cena
3x 20,00 / sztuka Zaoszczędź 24,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 18 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Siekaj bez zmartwień! SliceProtect chroni palce przed skaleczeniami podczas krojenia warzyw i owoców za pomocą krajalnicy MultiSlicer i podobnych krajalnic! Uniwersalny rozmiar zapewnia, że mogą go używać wszyscy członkowie Twojej rodziny!

  • chroni palce przed ostrymi nożami,
  • zapobiega skaleczeniom podczas krojenia warzyw i owoców
  • doskonale współpracuje z MultiSlicerem
  • Przy zakupie razem z MultiSlicerem SliceProtect będzie Twój z 50% rabatem!
  • Materiał: wysokiej jakości plastik bez BPA
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

Informacje dodatkowe

  • wysokiej jakości plastik bez BPA

  • czerwony lub zielony (kolor dobierany losowo)

  • uniwersalny

  • przymocuj wybrane warzywa do cienkich ostrzy na spodzie pojemnika. Oprzyj warzywa na krajalnicy i dociśnij je do ostrzy górną częścią uchwytu. Wykonując ruchy w przód i w tył, warzywa będą krojone tak, jak chcesz, a Twoje palce będą chronione.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.