BBQ Gloves, rękawice, chroniące przed wysokimi temperaturami

33 komentarzy
Oceny 4,1/5,0

110,00 

Wybierz ilość:

1x 110,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 98,00 / sztuka Zaoszczędź 24,00 
Najlepsza cena
3x 88,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 9dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Rękawice do grilla nie powinny być pominięte przez żadnego mistrza grilla! Rękawice wykonane są ze specjalnych, żaroodpornych materiałów, dzięki czemu możemy chwytać do każdej pracy przy grillu, kominku, piecu lub piekarniku, bez obawy, że się poparzymy. Sprawdzona jakość zapewnia pełne bezpieczeństwo przed oparzeniami, a rękawice zapewniają stabilny chwyt niezależnie od powierzchni. Są łatwe w utrzymaniu i przystępne cenowo dla każdego, dla którego bezpieczeństwo jest równie ważne jak komfort.

 

 

 • Ochrona do 500 stopni Celsjusza
 • 2 w komplecie
 • Silikonowa powłoka dla lepszej przyczepności
 • Trwałe dwuwarstwowe włókna syntetyczne
 • Podszewka bawełniana dla komfortu
 • Rozmiar uniwersalny
 • Łatwa konserwacja
 • Rozmiar: uniwersalny
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM
Nie zależnie od tego, czy gotowanie i pieczenie jest sprawą zawodową, czy to jest jedno z Twoich hobby w domu, wiesz, że bezpieczeństwo kuchni bardzo ważne. Może dojść do najmniejszej nieostrożności oraz ciężkich obrażeń i oparzeń. Noszenie bardzo gorących potraw, tac do pieczenia i jedzenia z punktu A do punktu B może być niebezpieczne dla Ciebie i ludzi wokół ciebie. Z rękawicami do grillowania, raz na zawsze rozwiążesz problem noszenia gorących przedmiotów w kuchni lub na zewnątrz przy grillu. Chwyć za każdą część kraty grilla, naczynia, piekarnik, kuchenkę lub jedzenie i pozostań chroniony przed oparzeniami.
PRODUKCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI
Rękawice wykonane są z włókien aramidowych. Są to wysokowydajne, odporne na ciepło włókna syntetyczne zapewniające wyjątkową ochronę przed gorącymi przedmiotami w kuchni. Wnętrze rękawic jest wyłożone miękkim materiałem bawełnianym, dzięki czemu Twoja skóra jest zawsze chroniona! Syntetyczne pociągi są ultra rozciągliwe, więc uniwersalny rozmiar rękawic idealnie pasuje do każdego rozmiaru dłoni. Powierzchnia rękawic pokryta jest specjalnymi silikonowymi wzorami, które zapewniają stabilny i mocny chwyt na każdej powierzchni, zarówno mokrej, jak i tłustej. Te silikonowe zatyczki zapobiegają wyślizgiwaniu się gorących przedmiotów z dłoni tak, że nic już nigdy nie prześlizgnie się przez palce. Przedłużona krawędź rękawic zapewnia dodatkową ochronę dłoni i przedramion.
ŁATWA KONSERWACJA
Rękawice są łatwe do prania w pralce lub pod bieżącą wodą. Ponieważ włókna aramidowe są długotrwałe, rękawice również nie zużywają się szybko!

Dodatkowe informacje

 • uniwersalny

 • czarno-czerwony

 • dwuwarstwowe sztuczne włókna, podszewka bawełniana, zatyczki silikonowe

 • nie narażać rękawic na otwarte płomienie – są odporne na ciepło, ale tylko do pewnego stopnia(nie dłużej niż 30 sekund, w zależności od temperatury). Nie używać rękawic, gdy są mokre, ponieważ wilgoć przewodzi ciepło.