Zestaw 3 magicznych książeczek wodnych do kolorowania pisakiem wodnym, MagicWaterBook

38 komentarzy
Oceny 4,9/5,0

Original price was: 121,00 zł.Current price is: 89,00 zł.(-26%)

Wybierz ilość:

1x 89,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 76,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 67,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 18 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Innowacyjne książki do kolorowania za pomocą wody, które zapewniają zabawę całkowicie wolną od bałaganu! Wystarczy kilka kropel wody, aby wypełnić magiczny pisak i już możesz zacząć tworzyć! Kolorowanie magicznym pisakiem wodnym ukazuje piękne ilustracje podwodnego świata, zwierząt i zajmuje dzieci! Kiedy kolorystyka wyschnie, ilustracja znika, a kolorowanka jest gotowa do ponownego użycia!

 • Kolorowanie bez bałaganu
 • 3 różne motywy i 3 pisaki
 • Kolorowanka może być używana wielokrotnie
 • Poznawanie kolorów i nowych koncepcji
 • Rozwój zdolności motorycznych
 • Idealny prezent dla każdego dziecka
 • Opakowanie zawiera: 3x magiczna kolorowanki, 3x magiczne wodne pisaki
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
NIEOGRANICZONA ZABAWA DLA DZIECI
Kolorowanki MagicWaterBook są z pewnością hitem wśród najmłodszych! Gdy dzieci używają dostarczonego pisaka wodnego do kolorowania, kolory wzoru mieszają się ze sobą i wydobywają wspaniałe ilustracje! Gdy kolor wyschnie, możesz używać kolorowanek ponownie!
Kolorowanie bez bałaganu
Zapomnij o bałaganie, jaki robią akwarele! Najpierw napełniamy wodą dostarczony długopis. Podczas gdy dzieci kolorują książkę, piękne ilustracje pod spodem są w pełni widoczne, a wszystko inne pozostaje czyste!
3 motywy do wielokrotnego użytku
Kiedy kolorystyka wyschnie, cała ilustracja znika i możesz ponownie użyć kolorowanki! Motywy podwodnego świata, zwierząt i zabaw dla dzieci będą świetnym i ciekawym narzędziem twórczym oraz wspaniałym prezentem dla każdego dziecka!

Informacje dodatkowe

 • 3x magiczna kolorowanki, 3x magiczne wodne pisaki

 • Podwodny świat, zwierzęta, zajęcia dla dzieci

 • książka: 19 x 15,5 cm, długopis: 13,5 x 1,5 cm

 • każda zawiera 8 stron, z których 4 są magiczne; podczas gdy pozostałe 4 zawierają różne frazy z opisami.

 • ZADŁAWIENIA. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat, ponieważ kolorowanki zawierają kilka mniejszych części. Przed przekazaniem produktu dziecku należy usunąć opakowanie.

 • kolorowanki można używać tylko z magicznymi pisakami na wodę.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.