Zestaw gier SkillStar, który rozwija kreatywność i umiejętności manualne

25 komentarzy
Oceny 4,8/5,0

128,00 

Wybierz ilość:

1x 128,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 111,00 / sztuka Zaoszczędź 34,00 
Najlepsza cena
3x 103,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 18 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Dzieci będą zachwycone nowym zestawem gier SkillStar, który skrywa niekończącą się zabawę w poręcznej walizce! Zestaw gier SkillStar składa się z 60 plastikowych śrub w 5 różnych kolorach, plastikowego śrubokręta na baterie, 3 różnych końcówek śrubokręta oraz planszy do ćwiczeń, która składa się w walizkę. Dzieci mogą tworzyć nieskończoną liczbę interesujących wzorów i rozwijać umiejętności motoryczne, liczenie, postrzeganie kolorów i kształtów.

 • 3 w 1: nauka, tworzenie, dobra zabawa
 • kreatywne tworzenie bez bałaganu i brudu
 • zestaw do gry składa się w walizkę
 • rozwija umiejętności motoryczne
 • rozwija postrzeganie kolorów i wzorów
 • uczy podstaw liczenia
 • W zestawie: 1x zestaw gier SkillStar (60 kolorowych śrub w kolorze żółtym, zielonym, niebieskim i czerwonym oraz w 3 różnych kształtach, plastikowy śrubokręt zasilany baterią, 2 nasadki śrubokręta, 1 ręczny śrubokręt z tworzywa sztucznego, 1x etui, składana walizka, instrukcja obsługi)
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
OD POCIĄGU DO ŁODZI, OD KWIATKA DO RYBY
Dzięki 60 różnym śrubom Zestaw Zabaw SkillStar daje dzieciom nieograniczone możliwości tworzenia! Zestaw zawiera 10 różnych motywów z instrukcjami, które dzieci wykonują za pomocą śrubokręta na baterię i kolorowych śrub. Tablica działania jest zarówno skrzynką do tworzenia, jak i przenośną walizką, która zapewnia bezpieczeństwo całego zestawu do gier i można ją zabrać ze sobą wszędzie.
NAUKA, TWORZENIE I ZABAWA W JEDNYM
Dzieci z zestawem zabaw SkillStar rozwijają umiejętności motoryczne, manualne, kreatywne myślenie, postrzeganie kolorów, kształtów i wzorów. To świetna zabawka, która uczy i bawi w tym samym czasie, co dziecko! SkillStar oferuje nieograniczone możliwości tworzenia i zawiera 10 zdjęć z instrukcjami dla dzieci do odtworzenia. Zestaw zabaw zapewnia zabawę bez zabrudzeń i bałaganu i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 lat.

Informacje dodatkowe

 • 1x zestaw gier SkillStar (60 kolorowych śrub w kolorze żółtym, zielonym, niebieskim i czerwonym oraz w 3 różnych kształtach, plastikowy śrubokręt zasilany baterią, 2 nasadki śrubokręta, 1 ręczny śrubokręt z tworzywa sztucznego, 1x etui, składana walizka, instrukcja obsługi)

 • 2x AA do śrubokręta, nie wchodzą w skład zestawu

 • 23 cm x 19 cm

 • zestaw nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ składa się z kilku mniejszych elementów, które stwarzają ryzyko zadławienia. Gra odbywa się obowiązkowo pod nadzorem rodziców lub opiekunów. Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych, gdy są bez opieki.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.