Zestaw gier SkillStar, który rozwija kreatywność i umiejętności manualne

50 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

128,00 

Wybierz ilość:

1x 128,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 111,00 / sztuka Zaoszczędź 34,00 
Najlepsza cena
3x 103,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 17dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Dzieci będą zachwycone nowym zestawem gier SkillStar, który skrywa niekończącą się zabawę w poręcznej walizce! Zestaw gier SkillStar składa się z 60 plastikowych śrub w 5 różnych kolorach, plastikowego śrubokręta na baterie, 3 różnych końcówek śrubokręta oraz planszy do ćwiczeń, która składa się w walizkę. Dzieci mogą tworzyć nieskończoną liczbę interesujących wzorów i rozwijać umiejętności motoryczne, liczenie, postrzeganie kolorów i kształtów.

 • 3 w 1: nauka, tworzenie, dobra zabawa
 • kreatywne tworzenie bez bałaganu i brudu
 • zestaw do gry składa się w walizkę
 • rozwija umiejętności motoryczne
 • rozwija postrzeganie kolorów i wzorów
 • uczy podstaw liczenia
 • W zestawie: 1x zestaw gier SkillStar (60 kolorowych śrub w kolorze żółtym, zielonym, niebieskim i czerwonym oraz w 3 różnych kształtach, plastikowy śrubokręt zasilany baterią, 2 nasadki śrubokręta, 1 ręczny śrubokręt z tworzywa sztucznego, 1x etui, składana walizka, instrukcja obsługi)
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
OD POCIĄGU DO ŁODZI, OD KWIATKA DO RYBY
Dzięki 60 różnym śrubom Zestaw Zabaw SkillStar daje dzieciom nieograniczone możliwości tworzenia! Zestaw zawiera 10 różnych motywów z instrukcjami, które dzieci wykonują za pomocą śrubokręta na baterię i kolorowych śrub. Tablica działania jest zarówno skrzynką do tworzenia, jak i przenośną walizką, która zapewnia bezpieczeństwo całego zestawu do gier i można ją zabrać ze sobą wszędzie.
NAUKA, TWORZENIE I ZABAWA W JEDNYM
Dzieci z zestawem zabaw SkillStar rozwijają umiejętności motoryczne, manualne, kreatywne myślenie, postrzeganie kolorów, kształtów i wzorów. To świetna zabawka, która uczy i bawi w tym samym czasie, co dziecko! SkillStar oferuje nieograniczone możliwości tworzenia i zawiera 10 zdjęć z instrukcjami dla dzieci do odtworzenia. Zestaw zabaw zapewnia zabawę bez zabrudzeń i bałaganu i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 lat.

Dodatkowe informacje

 • 1x zestaw gier SkillStar (60 kolorowych śrub w kolorze żółtym, zielonym, niebieskim i czerwonym oraz w 3 różnych kształtach, plastikowy śrubokręt zasilany baterią, 2 nasadki śrubokręta, 1 ręczny śrubokręt z tworzywa sztucznego, 1x etui, składana walizka, instrukcja obsługi)

 • 2x AA do śrubokręta, nie wchodzą w skład zestawu

 • 23 cm x 19 cm

 • zestaw nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ składa się z kilku mniejszych elementów, które stwarzają ryzyko zadławienia. Gra odbywa się obowiązkowo pod nadzorem rodziców lub opiekunów. Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych, gdy są bez opieki.