PowerPlay – genialna, nieuchwytna zabawka, która utrzyma Twoje dzieci w aktywności

33 komentarzy
Oceny 4,2/5,0

107,00 

Wybierz ilość:

1x 107,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 94,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 82,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 10 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Genialna, nieuchwytna zabawka, która utrzyma twoje dzieci i zwierzęta w ruchu. Czujnik na podczerwień wykrywa ruch, więc PowerPlay ucieka, gdy chcesz go złapać. Zdrowa zabawa i angażująca aktywność domowa dla dzieci, szczeniąt i kociąt.

  • Zabawka ucieka, kiedy wykryje ruch wokół siebie.
  • Świeci i wydaje dźwięk, kiedy Cię wykryje.
  • Zabawa w łapanie dla dzieci i zwierząt.
  • Kiedy zabawa się kończy, PowerPlay przechodzi w stan uśpienia.
  • Na baterie.
  • Wymiary: 5 x 7.5 cm
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ZŁAP POWERPLAY!
Nie masz pojęcia, jaki prezent kupić dla dzieci, które mają już wszystko? PowerPlay to genialne rozwiązanie, dzięki któremu Twoje dzieci będą aktywne i będą się poruszać. Nasza atrakcyjna zabawka działa poprzez wykrywanie promieniowania podczerwonego wytwarzanego przez zbliżające się ciało, a następnie ucieka. Dzieci i zwierzęta będą ganiać ją przez wiele godzin.
JAK TO DZIAŁA?
Dopóki nie będziesz się nim bawić, PowerPlay będzie spał dobrze i spokojnie. Dotknięcie czubka głowy obudzi go ze słodkiego snu i natychmiast wyda dźwiękowe ostrzeżenie, że mu się to nie podoba. Zaświeci i szybko ucieknie od ciebie. Jeśli dotknie jakiejkolwiek przeszkody, automatycznie odskoczy w przeciwnym kierunku.
PROSTE I PRZYJAZNE DLA ZDROWIA
PowerPlay jest wykonany z wysokiej jakości ekologicznego plastiku, który jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt. To świetna zabawka, która zachęca i motywuje dzieci do ruchu i zabawy poprzez dźwięk i efekty świetlne. Z łatwością zapewni, że twoi podopieczni są w dobrej formie, nawet w chłodniejsze miesiące, kiedy spędzamy znacznie więcej czasu w domu.

Informacje dodatkowe

  • 5 x 7.5 cm

  • Promienie podczerwone

  • Działa na 3 bateriach AAA (brak w zestawie)

  • Dzieci powinny zawsze mieć nadzór osoby dorosłej podczas zabawy zabawką.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.