MagneticPuzzles, 68-elementowy zestaw magnetyczny dla dzieci

38 komentarzy
Oceny 5,0/5,0

149,00 (-18%)

Wybierz ilość:

1x 149,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 127,00 / sztuka Zaoszczędź 44,00 
Najlepsza cena
3x 112,00 / sztuka Zaoszczędź 111,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 7 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Daj swojemu maluszkowi nieskończoną zabawę dzięki grze magnetycznej, z którą może się bawić przez godziny. W magnetycznym pudełku, które jest wygodne do przenoszenia i podróżowania, otrzymasz 2 różne tła, 64 magnesy i pisak z gąbką.

  • Edukacyjny i zabawny zestaw magnetyczny
  • Nieskończone możliwości zabawy i tworzenia
  • Tablica do pisania i ścierania oraz pisak z gąbką
  • Poznanie kolorów, zwierząt i innych motywów
  • Wygodne do przenoszenia
  • Rekomendowane dla dzieci od 3 roku życia
  • Wspaniały prezent dla każdego dziecka
  • Opakowanie zawiera: 54 drewniane magnesy (zwierzęta, pogoda, rośliny), 10 dwustronnych kart, 1 magnetyczne pudełko na przechowywanie, 2 kreatywne tablice, 1 marker z gąbką
  Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
  Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
  Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

  Edukacyjny i zabawny zestaw magnetyczny

  Wspaniała gra magnetyczna, która utrzyma Twoje dziecko w zabawie, łącząc, układając i tworząc nowe i interesujące historie. MagneticPuzzles to kreatywna zabawka, którą Twoje dziecko pokocha, ponieważ nie wymaga dużo przygotowań do zabawy.

  Tablica do pisania i ścierania

  W zestawie otrzymujesz 2 różne tła. Pierwsze to biała tablica do pisania i ścierania, na której dzieci mogą rysować i pisać za pomocą dołączonego pisaka, który ma również gąbkę do ścierania. Drugie tło to rysunek natury, który oferuje nieskończone możliwości kreatywności. Doskonały sposób na stymulowanie kreatywnego i opisowego myślenia, wyobraźni i koordynacji.

  Praktyczne do przenoszenia i podróżowania

  Wygodne magnetyczne pudełko pozwala na zabawę praktycznie w dowolnym miejscu i o dowolnej porze - nawet podczas podróży, ponieważ magnesy są bardzo mocne i nie ma obawy, że spadną z powierzchni.

  Informacje dodatkowe

  • 54 drewniane magnesy (zwierzęta, pogoda, rośliny), 10 dwustronnych kart, 1 magnetyczne pudełko na przechowywanie, 2 kreatywne tablice, 1 marker z gąbką

  • 30 x 22 x 5,5 cm

  • tektura, drewno, plastik

  • Ze względu na skład złożony z kilku małych części, gra nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ małe elementy mogą zostać połknięte lub zaklinowane przez dziecko.

  Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

  Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

  Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.