MagicWaterBook, zestaw 3 magicznych kolorowanek z wodnymi pisakami do tworzenia bez bałaganu

33 komentarzy
Oceny 5,0/5,0

89,00 (-26%)

Wybierz ilość:

1x 89,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 76,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 67,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 8 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Innowacyjne książki do kolorowania za pomocą wody, które zapewniają zabawę całkowicie wolną od bałaganu! Wystarczy kilka kropel wody, aby wypełnić magiczny pisak i już możesz zacząć tworzyć! Kolorowanie magicznym pisakiem wodnym ukazuje piękne ilustracje podwodnego świata, zwierząt i zajmuje dzieci! Kiedy kolorystyka wyschnie, ilustracja znika, a kolorowanka jest gotowa do ponownego użycia!

 • Kolorowanie bez bałaganu
 • 3 różne motywy i 3 pisaki
 • Kolorowanka może być używana wielokrotnie
 • Poznawanie kolorów i nowych koncepcji
 • Rozwój zdolności motorycznych
 • Idealny prezent dla każdego dziecka
 • Opakowanie zawiera: 3x magiczna kolorowanki, 3x magiczne wodne pisaki
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
NIEOGRANICZONA ZABAWA DLA DZIECI
Kolorowanki MagicWaterBook są z pewnością hitem wśród najmłodszych! Gdy dzieci używają dostarczonego pisaka wodnego do kolorowania, kolory wzoru mieszają się ze sobą i wydobywają wspaniałe ilustracje! Gdy kolor wyschnie, możesz używać kolorowanek ponownie!
Kolorowanie bez bałaganu
Zapomnij o bałaganie, jaki robią akwarele! Najpierw napełniamy wodą dostarczony długopis. Podczas gdy dzieci kolorują książkę, piękne ilustracje pod spodem są w pełni widoczne, a wszystko inne pozostaje czyste!
3 motywy do wielokrotnego użytku
Kiedy kolorystyka wyschnie, cała ilustracja znika i możesz ponownie użyć kolorowanki! Motywy podwodnego świata, zwierząt i zabaw dla dzieci będą świetnym i ciekawym narzędziem twórczym oraz wspaniałym prezentem dla każdego dziecka!

Informacje dodatkowe

 • 3x magiczna kolorowanki, 3x magiczne wodne pisaki

 • Podwodny świat, zwierzęta, zajęcia dla dzieci

 • książka: 19 x 15,5 cm, długopis: 13,5 x 1,5 cm

 • każda zawiera 8 stron, z których 4 są magiczne; podczas gdy pozostałe 4 zawierają różne frazy z opisami.

 • ZADŁAWIENIA. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat, ponieważ kolorowanki zawierają kilka mniejszych części. Przed przekazaniem produktu dziecku należy usunąć opakowanie.

 • kolorowanki można używać tylko z magicznymi pisakami na wodę.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.