MagicBlocks, Szybka gra z przesuwanych płytek tak, aby jak najszybciej dopasować wzór

36 komentarzy
Oceny 4,1/5,0

114,00 (-18%)

Wybierz ilość:

1x 114,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 99,00 / sztuka Zaoszczędź 30,00 
Najlepsza cena
3x 89,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 6 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Znakomite wyzwanie dla wszystkich błyskotliwych myślicieli w Twojej rodzinie! Gra MagicBlocks zachęca do rozwijania umiejętności wizualno-przestrzennych, krytycznego, szybkiego i logicznego myślenia! W tej wciągającej grze, która oszałamia jak klasyczna Kostka Rubika, przeciwnicy muszą jak najszybciej przesuwać swoje płytki i układać je tak, aby pasowały do wzoru kostek w mieszaczu. Od Ciebie zależy, czy potrząsnąć, pomyśleć, przesuwać i wygrywać!

 • Rozwija umiejętności wizualno-przestrzenne
 • Gra, która wyciśnie wszystkie mentalne soki z Twojego mózgu
 • Świetna gra do zabawy z dziećmi i przyjaciółmi
 • Idealna gra do grania w dowolnym miejscu
 • Aby grać nie potrzeba baterii ani prądu
 • Idealna na wakacje i podróże
 • W zestawie: W zestawie: 2x dysk do gry, 1x ramka połączenia, 1x szyfrator, 48 x kolorowe bloki
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
Jak grać? Potrząśnij, przesuń, rozwiąż!
MagicBlocks to szybka gra dla 2 graczy, dzięki której Twój mózg i palce zaczną się ścigać! Potrząśnij mieszaczem, aby odsłonić losowy wzór kolorów. - od początku obaj gracze ścigają się, układając płytki, aby uzyskać wzór dopasowania środkowego 3x3.
Zmierz się z przyjaciółmi, dziećmi i rodziną!
Wstrząśnij i ścigaj się! Wystarczy przesunąć kolorowe płytki Rubika i być pierwszym, który dopasuje je do wzoru pokazanego na mieszaczu. Obaj gracze otrzymują siatkę płytek z brakującą 1 płytką - muszą przesuwać płytki, aby dopasować środkowe 9 płytek ze wzorem z pojemnika z mini kostkami. Brzmi łatwo, ale gra MagicBlocks to prawdziwa próba umiejętności, szybkości i zręczności.

Informacje dodatkowe

 • W zestawie: 2x dysk do gry, 1x ramka połączenia, 1x szyfrator, 48 x kolorowe bloki

 • dla dzieci w wieku powyżej 5 lat. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na małe części w opakowaniu. Mogą powodować uduszenie z powodu wdychania lub połknięcia.

 • nie wymaga baterii

 • 2 graczy

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.