Elektryczna maszynka do paznokci KidNails do obcinania paznokci

14 komentarzy
Oceny 5,0/5,0

107,00  86,00 (-20%)

Wybierz ilość:

1x 86,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 77,00 / sztuka Zaoszczędź 18,00 
Najlepsza cena
3x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 15dzi właśnie ogląda ten przedmiot

Przedstawiamy KidNails, bezpieczniejszą alternatywę dla tradycyjnych obcinaczek do paznokci i nożyczek. Innowacyjny, bezpieczny zestaw wyposażony w dodatkowe obracające się głowice zapasowe i cichy silnik, który pozwala wygodnie przycinać paznokcie u stóp i dłoni bez budzenia śpiącego dziecka. Wyposażony w 5 dodatkowych głowic zamiennych, których ostrość jest dostosowywana do wieku dziecka i pożądanych ustawień. Różne kolory wymiennych głowic pomogą Ci zdecydować, który z nich jest najbardziej odpowiedni dla określonego wieku, od pierwszych miesięcy życia do 2 lat. Wyposażony we wbudowane delikatne światło LED do jeszcze bardziej precyzyjnego przycinania paznokci Twojego dziecka!

  • bezpieczny zamiennik obcinaczy i nożyczek dla niemowląt
  • zestaw jest bardzo cichy, nie będzie przeszkadzał ani nie wystraszy małego dziecka
  • 5 różnych głowic zamiennych dla 5 różnych ustawień, wszystkie dla dzieci w wieku 0–24 miesięcy
  • Kierunkowe światło LED do precyzyjnego użytkowania
  • Zestaw zawiera: 1x Zestaw KidNails w pudełku
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE KidNails przycina i poleruje paznokcie twojego dziecka prawie niesłyszalnie, dzięki czemu możesz to gdy dziecko śpi! Nie będzie już płaczu i bolesnych zadrapań z powodu zbyt długich paznokci! Kidnails to świetny wybór do przycinania paznokci dziecka i można go stosować w pierwszych dwóch latach życia dziecka! Kidnails delikatnie skraca paznokcie dziecka i jest niezwykle łatwy i wygodny w użyciu. Możesz po prostu obsługiwać tryby jedną ręką i kontrolować prędkość obrotową!
5 KOLORÓW DLA 5 RÓŻNYCH TRYBÓW Zestaw KidNails zawiera 5 różnych wymiennych główek: bardzo delikatna różowa główka zastępcza jest odpowiednia przez pierwsze 3 miesiące życia dziecka, a następnie powinna być zastąpiona zieloną aż do wieku 11 miesięcy, a niebieską od 1 roku życia. Biała głowica zastępcza jest miękka i jest przeznaczona do polerowania i usuwania brudu pod paznokciami, a srebrna służy do późniejszego formowania krawędzi w razie potrzeby.
KIDNAILS MOŻE BYĆ UŻYWANE PODCZAS SNU DZIECKA KidNails naprawdę działają bardzo cicho, a głowice zapasowe przeznaczone do użycia w pierwszych miesiącach życia dziecka są tak delikatne, że tę stresującą wcześniej pracę można wykonać podczas snu dziecka. Aby to zilustrować, Kidnails wytwarza poziom dźwięku 30 dB, podczas normalnej rozmowy poziom dźwięku wynosi 40 dB, a poziom dźwięków atmosferycznych wynosi 20 dB. Wyposażony we wbudowane delikatne światło LED do jeszcze bardziej precyzyjnego przycinania paznokci Twojego dziecka!

Dodatkowe informacje

  • 1x Zestaw KidNails w pudełku

  • 2x baterie AA (brak w zestawie)