Elektryczna maszynka do paznokci KidNails do obcinania paznokci

18 komentarzy
Oceny 4,6/5,0

86,00 (-20%)

Wybierz ilość:

1x 86,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 77,00 / sztuka Zaoszczędź 18,00 
Najlepsza cena
3x 64,00 / sztuka Zaoszczędź 66,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 18 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Przedstawiamy KidNails, bezpieczniejszą alternatywę dla tradycyjnych obcinaczek do paznokci i nożyczek. Innowacyjny, bezpieczny zestaw wyposażony w dodatkowe obracające się głowice zapasowe i cichy silnik, który pozwala wygodnie przycinać paznokcie u stóp i dłoni bez budzenia śpiącego dziecka. Wyposażony w 5 dodatkowych głowic zamiennych, których ostrość jest dostosowywana do wieku dziecka i pożądanych ustawień. Różne kolory wymiennych głowic pomogą Ci zdecydować, który z nich jest najbardziej odpowiedni dla określonego wieku, od pierwszych miesięcy życia do 2 lat. Wyposażony we wbudowane delikatne światło LED do jeszcze bardziej precyzyjnego przycinania paznokci Twojego dziecka!

  • bezpieczny zamiennik obcinaczy i nożyczek dla niemowląt
  • zestaw jest bardzo cichy, nie będzie przeszkadzał ani nie wystraszy małego dziecka
  • 5 różnych głowic zamiennych dla 5 różnych ustawień, wszystkie dla dzieci w wieku 0–24 miesięcy
  • Kierunkowe światło LED do precyzyjnego użytkowania
  • Zestaw zawiera: 1x Zestaw KidNails w pudełku
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE KidNails przycina i poleruje paznokcie twojego dziecka prawie niesłyszalnie, dzięki czemu możesz to gdy dziecko śpi! Nie będzie już płaczu i bolesnych zadrapań z powodu zbyt długich paznokci! Kidnails to świetny wybór do przycinania paznokci dziecka i można go stosować w pierwszych dwóch latach życia dziecka! Kidnails delikatnie skraca paznokcie dziecka i jest niezwykle łatwy i wygodny w użyciu. Możesz po prostu obsługiwać tryby jedną ręką i kontrolować prędkość obrotową!
5 KOLORÓW DLA 5 RÓŻNYCH TRYBÓW Zestaw KidNails zawiera 5 różnych wymiennych główek: bardzo delikatna różowa główka zastępcza jest odpowiednia przez pierwsze 3 miesiące życia dziecka, a następnie powinna być zastąpiona zieloną aż do wieku 11 miesięcy, a niebieską od 1 roku życia. Biała głowica zastępcza jest miękka i jest przeznaczona do polerowania i usuwania brudu pod paznokciami, a srebrna służy do późniejszego formowania krawędzi w razie potrzeby.
KIDNAILS MOŻE BYĆ UŻYWANE PODCZAS SNU DZIECKA KidNails naprawdę działają bardzo cicho, a głowice zapasowe przeznaczone do użycia w pierwszych miesiącach życia dziecka są tak delikatne, że tę stresującą wcześniej pracę można wykonać podczas snu dziecka. Aby to zilustrować, Kidnails wytwarza poziom dźwięku 30 dB, podczas normalnej rozmowy poziom dźwięku wynosi 40 dB, a poziom dźwięków atmosferycznych wynosi 20 dB. Wyposażony we wbudowane delikatne światło LED do jeszcze bardziej precyzyjnego przycinania paznokci Twojego dziecka!

Informacje dodatkowe

  • 1x Zestaw KidNails w pudełku

  • 2x baterie AA (brak w zestawie)

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.