FairyStar, latająca wróżka, która lata nad Twoją ręką

13 komentarzy
Oceny 4,2/5,0

112,00 (-34%)

Wybierz ilość:

1x 112,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 102,00 / sztuka Zaoszczędź 20,00 
Najlepsza cena
3x 94,00 / sztuka Zaoszczędź 54,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 11 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Witamy w prawdziwym świecie bajek, gdzie latają dobre wróżki i gdzie trzymasz magię w rękach! Zamień swój dom w prawdziwy bajkowy świat, w którym dobra wróżka tańczy i kręci się w świetle jej sukienki, z ręką pod spodem, aby kontrolować ją w powietrzu. Dzięki naszej latającej lalce-wróżce FairyStar wyobraźnia Twojego dziecka wznosi się na nowy poziom, więc jest to świetny prezent!

  • Idealna zabawka dla dzieci zainteresowanych światem bajek i dobrych wróżek
  • FairyStar wyczarowuje bajkową atmosferę do Twojego domu za pomocą świecącej sukienki, która obraca się, unosi i podąża za gestami twoich dłoni
  • Gdy nie jest w locie, ładuje się za pomocą dołączonego kabla USB
  • Prawdziwa magia dla dzieci (zabawa bez nadzoru dorosłych w wieku 14+, dzieci poniżej 14 lat pod nadzorem dorosłych)
  • Rozmiar: 20 x 12 cm
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
JAK DZIAŁA MAGIA?
Dobra wróżka lata, obracając świecącą sukienką, która działa jak helikopter. Po gestach twoich rąk uaktywnia się czujnik, który utrzymuje dobrą wróżkę w ruchu w górę i w dół. Dobra wróżka ukrywa pod sukienką wyłącznik zasilania - włącz go, delikatnie chwyć nogi dobrej wróżki i pozwól jej latać! Kiedy osiągnie odpowiednią prędkość, powoli zacznie opadać. Gdy umieścisz dłoń pod czujnikiem, a ona zacznie podążać za ruchem dłoni.
GDY BAJKI STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ
Gdy tylko FairyStar wyleci w powietrze, pokój Twojego dziecka zamienia się w bajkowy świat! Ubrana w piękną świecącą sukienkę tańczy w powietrzu i wchodzi w interakcje z dzieckiem. FairyStar tworzy cudowną atmosferę i sprawia, że wyobraźnia Twojego dziecka wznosi się na nowy poziom! Dobra wróżka jest w stanie wytrzymać od 6 do 8 minut na jednym ładowaniu i potrzebuje około 25-30 minut ładowania na nowe przygody, za pomocą dołączonego kabla USB.
MAGICZNA INTERAKTYWNA ZABAWKA
Omijając obiekty wykryte przez czujnik, FairyStar zapewni dziecku wiele godzin rozrywki edukacyjnej. Dziecko spróbuje ją złapać lub uniemożliwi jej opadnięcie, rozwijając w ten sposób koordynację rąk i umiejętności motorycznych, w bezpiecznym domu. W magicznej sukience kryją się również kolorowe diody LED, które sprawiają, że rozrywka dzieci jest przyjemna przez flashowanie.

Informacje dodatkowe

  • 20 x 12 cm

  • latająca wróżka lalka FairyStar x 1, kabel ładujący USB x 1

  • 6-8 minut

  • 25-30 minut

  • ryzyko zadławienia – małe części. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Podczas gry zaleca się wiązanie włosów, aby nie zaplątały się podczas latania wróżki. Do stosowania pod nadzorem osoby dorosłej.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.