Edukacyjna gra polegająca na nauce drewnianych liter, WoodLetters

14 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

Original price was: 122,00 zł.Current price is: 102,00 zł.(-16%)

Wybierz ilość:

1x 102,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 87,00 / sztuka Zaoszczędź 30,00 
Najlepsza cena
3x 77,00 / sztuka Zaoszczędź 75,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 8 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Pomóż doskonalić umiejętności życiowe swojego dziecka, wprowadzając codziennie zabawne, edukacyjne zajęcia. Spraw, aby nauka była przyjemnością dla Twojego malucha!

  • Edukacyjny i zabawny zestaw do nauki angielskich liter i słów
  • Rozpoznawanie kolorów i słów
  • Poprawa umiejętności czytania i mówienia
  • Bezpieczna dla dzieci, nietoksyczna farba
  • Materiały przyjazne dla środowiska
  • Opakowanie zawiera: 1x pudełko, 26 drewnianych liter, 28 kart
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ZABAWA PODCZAS NAUKI
WoodLetters zapewnia Twojemu dziecku nieskończoną rozrywkę, podczas gdy uczy się czytać, pisać, literować i rozumieć koncepcję kolorów i liter!
Zwiększa zainteresowanie nauką
Uzupełniona kolorowymi obrazkami i literami alfabetu angielskiego, ta gra pomaga przyspieszyć naukę języków i bawi Twoje dzieci!
Rozpoznawanie słów i liter
Ponieważ dzieci ciągle grają w tę grę, pomaga im ona uczyć się liter alfabetu, znaczenia przedmiotów, słów, a także czytać, pisać i literować.

Informacje dodatkowe

  • 1x pudełko, 26 drewnianych liter, 28 kart

  • tektura, drewno

  • 21x25x4 cm

  • zestaw nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ zawiera kilka mniejszych części, które mogą stwarzać ryzyko połknięcia lub uduszenia.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.