CheckBaby, elektroniczna niania dla dzieci

9 komentarzy
Oceny 5,0/5,0

299,00 (-12%)

Wybierz ilość:

1x 298,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 255,00 / sztuka Zaoszczędź 88,00 
Najlepsza cena
3x 212,00 / sztuka Zaoszczędź 261,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 17 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Opuść pokój swojego dziecka podczas jego odpoczynku bez zmartwień! Elektroniczna niania przekazuje obraz na żywo, także zawsze będziesz wiedział, co dzieje się z Twoim dzieckiem, nawet gdy Cię przy nim nie ma. Wypróbuj CheckBaby, elektroniczną nianię z przeźroczystym 2.4-calowym ekranem, z termometrem pokojowym i automatycznym trybem nagrywania w nocy!

 • Czysty obraz w dzień i w nocy
 • Możesz obserwować dziecko bez przeszkadzania jemu  lub jej gdy wchodzisz do pokoju
 • Nie potrzebujesz żadnych aplikacji lub dodatkowych akcesoriów
 • Umożliwia dwustronną komunikację
 • Mierzy temperaturę w pokoju
 • Jeśli dziecko jest niespokojne, możesz nawet włączyć kołysankę
 • Zasięg: 260 metrów na zewnątrz (w mieszkaniu lub domu może być mniejszy zasięg)
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
IDEALNY ASYSTENT DLA RODZICÓW
Elektroniczna niania CheckBaby jest niezwykle popularna wśród rodziców! Dzięki niej mogą oni zawsze śledzić, co dzieje się w pokoju dziecięcym, bez obawy o to czy dziecko się budzi, wstaje, obraca, jest przykryte czy może płacze i wzywa do siebie rodziców. Jeśli posiadasz elektroniczną nianię, możesz z łatwością zająć się pozostałymi obowiązkami, kiedy Twoje dziecko wypoczywa, a spojrzenie na ekran powie Ci, co dzieje się z Twoim dzieckiem.
ŁATWE PODŁĄCZENIE
Bez skomplikowanych procedur i instrukcji – kamera i ekran są automatycznie podłączone! Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych aplikacji ani używania telefonu. Możesz śledzić wszystko na dołączonym ekranie, który zapewnia także przekaz dźwięku, a nawet wyświetla temperaturę. Dzięki temu możesz być całkowicie pewny, że dziecko śpi w dobrych warunkach.
BEZPIECZNIE NAWET W NOCY
Wielu rodziców z trudem przenosi łóżeczko dziecięce z sypialni do niezależnego, dziecięcego pokoju, ponieważ boją się, że nie będą wiedzieć, kiedy dziecko będzie ich potrzebować w nocy. Elektroniczna niania CheckBaby sprawi, że ta obawa będzie zbędna, ponieważ od razu będziesz wiedzieć, co dzieje się po drugiej stronie ściany. W nocy kamera przełącza się automatycznie na tryb nocny, dlatego możesz obserwować swoje dziecko bez wchodzenia do pokoju i zapalania światła.

Informacje dodatkowe

 • 260 metrów na zewnątrz (w mieszkaniu lub domu może być mniejszy zasięg)

 • ekran LCD : 2.4 cale w kolorze

 • TAK (zasięg do 5 m)

 • dwustronna

 • TAK

 • TAK

 • 59 × 112 × 17 mm

 • 67 × 105 × 67 mm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.