Active Play, aktywny wodny plac zabaw

20 komentarzy
Oceny 4,3/5,0

Original price was: 132,00 zł.Current price is: 99,00 zł.(-25%)

Wybierz ilość:

1x 99,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 85,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 75,00 / sztuka Zaoszczędź 72,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 7 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Innowacyjna podkładka Inflatable Play and Active Play rozwija zdolności motoryczne Twojego malucha, bawi go bez końca i zapewnia mu spokojny sen na wodzie i powietrzu! Podkładka Active Play poprawia i stymuluje rozwój mięśni pleców, nóg, ramion i szyi Twojego malucha, jednocześnie stymulując rozwój koordynacji oko-ręka poprzez zabawne zwierzęta wodne, które poruszają się wewnątrz podkładki!

 • wysokiej jakości PVC bez BPA
 • nadmuchiwana podkładka z wodą i powietrzem
 • zabawa przy pomocy wody i ożywionego ruchu zwierząt wodnych
 • przenośna konstrukcja, idealna do podróży
 • sprzywa rozwojowi mięśni i koordynacji oko-ręka
 • idealne do zabawy i odpoczynku
 • Kolor: niebiesko-przezroczysty z kolorowymi zwierzętami
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ROZRYWKA I RELAKS NA CHMURZE WODNEJ
Poruszanie się wody i zwierząt wodnych w Active Play sprawi, że Twój maluch będzie miał zawsze niekończącą się zabawę! Nadmuchiwana podkładka Active Play została zaprojektowana tak, aby pomóc maluchowi rozluźnić całe ciało podczas leżenia i zabawy na brzuchu, nawet gdy się zmęczy, zapewnia wygodny odpoczynek na chmurze wody i powietrza!
SPRZYJA ROZWOJOWI MIĘŚNI I KOORDYNACJI
Podkładka Active Play reaguje na nacisk dłoni i stóp, poruszając wodą i zwierzętami wodnymi, w ten sposób wspierając rozwój koordynacji oko-ręka, koncentracji i mięśni pleców, nóg, ramion i szyi! Po prostu napompuj podkładkę powietrzem i wodą według własnych upodobań, połóż ją na podłodze i zacznij niekończącą się zabawę! Podkładka Active Play to także świetny prezent dla wszystkich dzieci w wieku od 3 miesięcy.
PRZENOŚNY DESIGN DOSKONAŁY DO PODRÓŻY
Nadmuchiwana podkładka Active Play została zaprojektowana tak, aby można ją było łatwo napełnić powietrzem i wodą, a po użyciu opróżnić i złożyć do rozmiaru pasującego do każdej torby i walizki. Prosta i przenośna konstrukcja doskonale nadaje się na podróże i wakacje, więc podkładkę Active Play Twojego malucha możesz przenieść w dowolne miejsce!

Informacje dodatkowe

 • niebiesko-przezroczysty z kolorowymi zwierzętami

 • wysokiej jakości PVC bez BPA

 • 66 x 50 x 6,5 cm

 • Odpowiedni dla dzieci w wieku powyżej 3 miesięcy. Używanie podkładki wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.