72-częściowy zestaw konstrukcyjny dla dzieci, BuildPlay

33 komentarzy
Oceny 4,4/5,0

Original price was: 159,00 zł.Current price is: 139,00 zł.(-13%)

Wybierz ilość:

1x 139,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 119,00 / sztuka Zaoszczędź 40,00 
Najlepsza cena
3x 109,00 / sztuka Zaoszczędź 90,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 18 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Wysokiej jakości zestaw konstrukcyjny z koncepcją edukacyjną, dzięki której dzieci ćwiczą umiejętności konstrukcyjne i manualne. Doskonały zestaw do trójwymiarowego budowania, gdzie kreatywność nie ma granic. Dzieci mogą budować stabilne konstrukcje w postaci kostki, domku, rakiety i wielu innych. Świetny prezent na każdą okazję.

 • 72-elementowy zestaw zapewniający nieograniczone możliwości zabawy
 • Pobudza kreatywność i wyobraźnię
 • Łatwy w montażu i demontażu
 • Gra indywidualna lub grupowa
 • Odpowiedni dla chłopców i dziewczynek
 • Świetny pomysł na prezent
 • Opakowanie zawiera: 27x kulkę, 45x kij (37 cm)
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

Niekończąca się zabawa

Zestaw konstrukcyjny nadaje się do ćwiczenia budowania trójwymiarowego, gdzie kreatywność nie ma granic! ConstructionKit to wysokiej jakości zestaw konstrukcyjny z koncepcją edukacyjną, dzięki której dzieci kształtują swoje dłonie i umiejętności konstrukcyjne. Dzieci mogą budować stabilne konstrukcje w kształcie sześcianu, domku, rakiety i wielu innych form.

Nieograniczone możliwości konstrukcyjne

Za pomocą tego zestawu konstrukcyjnego możesz zbudować wszystko, od najprostszych form, takich jak kostka lub dom, po architektoniczne repliki majestatycznych budynków, takich jak Big Ben czy Wieża Eiffla. Kreatywny zestaw jest idealny dla jednoosobowej zabawy, jak również większej liczby dzieci, ponieważ mogą wspólnie pracować i rozwiązywać wyzwania.

Łatwy w użyciu

Konstrukcja jest łatwa w montażu i demontażu. Po prostu wkładasz i obracasz kulkę, nie obawiając się, że konstrukcja się rozpadnie. Zestaw konstrukcyjny umożliwi dzieciom rozwijanie i wzmacnianie umiejętności manualnych i konstrukcyjnych, które pobudzają wyobraźnię.

Informacje dodatkowe

 • 27x kulkę, 45x kij (37 cm)

 • PVC/ABS

 • Dzieci nie powinny wspinać się na konstrukcję, ponieważ może to spowodować obrażenia. Zestaw do zabawy nie jest odpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 lat, ze względu na małe elementy, które stwarzają ryzyko uduszenia. Trzymać zdala od ognia.

 • Wytrzyj wilgotną szmatką i wysusz naturalnie.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.