Złącze smarownicy Złącze smarownicy, PressPush

48 komentarzy
Oceny 4,5/5,0

Original price was: 142,00 zł.Current price is: 109,00 zł.(-23%)

Wybierz ilość:

1x 109,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 93,00 / sztuka Zaoszczędź 32,00 
Najlepsza cena
3x 82,00 / sztuka Zaoszczędź 81,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 10 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Profesjonalne złącze Press Push do pistoletów do maszyn smarujących jest niezbędne w przypadku wymagających prac konserwacyjnych pod wysokim ciśnieniem.

  • Nadaje się do wszystkich rodzajów pistoletów: pneumatycznych, ręcznych, elektrycznych, akumulatorowych
  • Do wszystkich rodzajów elementów smarujących
  • Odporność na ciśnienie
  • Wyjątkowa szczelność
  • Materiał: stop aluminium
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ELEGANCJA SMAROWANIA
Złącze Press Push elegancko rozwiązuje wszystkie problemy ze smarowaniem. Wystarczy podłączyć go do dowolnego złącza pistoletu smarującego. Specjalnie zaprojektowana dźwignia i suwak bezpiecznie mocują głowicę smarującą do smarownicy, co zapewnia nieprzepuszczalne uszczelnienie. Olej smarowy może zostać łatwo uwolniony z pistoletu pod ciśnieniem, bez wycieków, wyginania i zużycia.
UNIWERSALNOŚĆ
Nadaje się do wszystkich standardowych pistoletów smarujących (złączka ⅛) i do wszystkich standardowych typów złączek smarujących, zgodnie ze specyfikacjami SAE i Zerk (metryczne). Bardzo przydatny do wałków WOM, osi, głowic harwesterów i innych wnęk wymagających smarowania. Maksymalne ciśnienie robocze wynosi 10000 psi lub 690 barów.

Informacje dodatkowe

  • stop aluminium

  • 0.135 kg

  • 15 cm x 5 cm x 3 cm

  • srebrny

  • 1x Press Push dysza smarująca (bez węża)

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.