Zestaw silikonowych ochraniaczy na nogi mebli lub krzeseł, 16 sztuk, SiliCovers

31 komentarzy
Oceny 4,9/5,0

77,00 (-25%)

Wybierz ilość:

1x 77,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 66,00 / sztuka Zaoszczędź 22,00 
Najlepsza cena
3x 58,00 / sztuka Zaoszczędź 57,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 16 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

To proste rozwiązanie skutecznie chroni nogi stołu i podłogę przed uszkodzeniem! Antypoślizgowa podkładka dolna zapobiega zarysowaniom i hałasowi bez pozostawiania śladów. Pokrowce SiliCovers są elastyczne i łatwe do zakładania, zapewniając nodze krzesła wygodny zacisk jak rękawiczka!

 • Chronią nogi krzesła i podłogę przed uszkodzeniami
 • Zapobiegają zarysowaniom i hałasowi
 • Łatwe do zakładania, pasujące jak rękawiczka
 • 16-częściowy zestaw na 4 krzesła
 • Wykonane z trwałego miękkiego silikonu, w 100% nietoksyczne
 • Na krzesła do jadalni, stołki barowe, krzesła patio, krzesła kuchenne…
 • Pakiet zawiera: 16-częściowy zestaw nakładek SiliCover (1 zestaw na 4 krzesła)
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
PROSTA, ALE SKUTECZNA OCHRONA PODŁOGI
SiliCovers chronią Twoje meble i podłogi przed uszkodzeniem dzięki najprostszemu, ale najbardziej efektywnemu i łatwemu w użyciu rozwiązaniu! Antypoślizgowe podkładki dolne zapobiegają zarysowaniom i hałasowi bez pozostawiania śladów na podłodze lub meblach.
PASUJĄ JAK ULAŁ
Nakładki na nogi SiliCovers pasują jak ulał! Po prostu nakładasz je na nogi krzesła lub stołu i nie spadną! Nadal umożliwiają płynne przesuwanie krzeseł lub stołu, ale bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenia i hałas!
MATERIAŁY W 100% NIETOKSYCZNE
SiliCovers są wykonane z trwałego, miękkiego silikonu, który jest w 100% nietoksyczny! Są bezpieczne w użytkowaniu w gospodarstwie domowym i pasują do wszystkich rodzajów nóg mebli: krzeseł do jadalni, stołków barowych, krzeseł na patio, krzeseł kuchennych, metalowych krzeseł bistro, krzesła biurkowego itp. Dzięki nowoczesnemu, przezroczystemu wzornictwu prawie ich nie zauważysz!

Informacje dodatkowe

 • 16-częściowy zestaw nakładek SiliCover (1 zestaw na 4 krzesła)

 • przezroczysty biały

 • trwały miękki silikon, w 100% nietoksyczny

 • krzeseł do jadalni, stołków barowych, krzeseł na patio, krzeseł kuchennych, metalowych krzeseł bistro, krzesła biurkowego itp

 • 4 cm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.