WoodWork, 7-częściowy zestaw narzędzi do wiercenia pod zawiasy (35mm)

25 komentarzy
Oceny 4,0/5,0

134,00 (-18%)

Wybierz ilość:

1x 134,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 116,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Najlepsza cena
3x 102,00 / sztuka Zaoszczędź 96,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 19 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Ułatw montaż drzwi szafek! Ten łatwy w użyciu zestaw pozwala na wywiercenie otworów pod puszki do zawiasów ukrytych w drzwiczkach szafki jak profesjonalista! 7-częściowy zestaw WoodWork zawiera wszystko, czego potrzebujesz, współpracuje z każdą wiertarką i sprawia, że zawiasy są łatwe w instalacji, montażu i demontażu z dużą wygodą!

 • 7-częściowy zestaw
 • Prosta obsługa
 • Szerokie zastosowanie
 • Pasuje do zawiasów 35 mm
 • Obsługuje otwory montażowe 46-47-48-52
 • Działa z każdyą wiertarką
 • Nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia
 • Materiał: plastik + stal nierdzewna
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
Łatwy montaż drzwi do szafek
7-częściowy zestaw narzędzi WoodWork jest łatwy w użyciu, nadaje się do użytku domowego i nie wymaga angażowania profesjonalistów! Ułatwiliśmy montaż drzwiczek do szafek meblowych!
Szerokie zastosowanie
Zestaw WoodWork zawiera wiertło 35 mm i ogranicznik głębokości. Nadaje się do zawiasów 35 mm, a także do zawiasów 26 mm.
7-częściowy zestaw narzędzi zawiera wszystko, czego potrzebujesz
7-częściowy zestaw WoodWorks zawiera wszystko, czego potrzebujesz i działa z każdą wiertarką! Został opracowany specjalnie, aby wiercenie otworów pod zawiasy było tak dokładne i łatwe, jak to tylko możliwe!

Informacje dodatkowe

 • plastik + stal nierdzewna

 • 450 g

 • 1x wiertło do zawiasów, 1x klucz, 1x wspornik, 1x kołnierz ograniczający głębokość, 1x pręt pozycjonujący, 1x wycinak otworów 35mm, 1x szablon prowadzący

 • zawiasów 35 mm, ale współpracuje również z zawiasami 26 mm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.