TwistSeat, obrotowa poduszka dla łatwiejszego wstawania

11 komentarzy
Oceny 4,8/5,0

119,00 

Wybierz ilość:

1x 119,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 106,00 / sztuka Zaoszczędź 26,00 
Najlepsza cena
3x 93,00 / sztuka Zaoszczędź 78,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 6 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Spraw, aby zmiana pozycji z siedzącej na stojącą i odwrotnie stała się prosta z tą obrotową poduszką TwistSeat. Delikatność tej piankowej poduszki  i lekkie obroty, sprawią, że poruszanie się będzie łatwiejsze oraz nie będziesz odczuwać bólu podczas wstawania i wsiadania do samochodu, wstawania z łóżka, krzesła lub kanapy. Poduszka ta jest szczególnie odpowiednia dla osób starszych, osób o ograniczonej mobilności, odczuwających bóle bioder, pleców i tych, którzy chcieliby ułatwić sobie życie!

  • Łatwo wsiadaj i wysiadaj z samochodu
  • 360 ° rotacja
  • Miękka, wygodna i oddychająca
  • Piankowa poduszka
  • Antypoślizgowa powierzchnia
  • Materiał: pianka, flanela i PP (polipropylen)
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
MAŁA INNOWACJA – WIELKA ULGA
Zazwyczaj nie myślimy o bólu związanym z wychodzeniem z samochodu lub wstawaniem z łóżka, ale każdy z nas już doświadczył lub kiedyś doświadczy takiego momentu, kiedy ten spokój się skończy. Ludzie starsi, dzieci, osoby niepełnosprawne, pacjęci z bólami kości lub stawów, i wszyscy z nas którzy od duższego czasu odczuwają mdłości, będą musieli zmierzyć się z faktem, że takie ruchy spowodują ból i sprawią, że nie będą mogli poruszać się normalnie. Z poduszką TwistSeat Ty i inni możecie znacząco ułatwić sobie wstawanie i złagodzić ból bioder, nóg lub kręgosłupa.
OBRÓT WE WŁAŚCIWYM KIERUNKU
TwistSeat pillow rotates 360° around its center to avoid forcibly turning the body in other directions. Do not push your limbs, joints, or bones in the opposite direction by force and with the help of a squeeze. The cushion gently turns you in the direction of exit and makes it easier to pull off. Suitable for beds, cars and narrow spaces such as benches and chairs.
PRZYJAZNE MATERIAŁY
Poduszka została wykonana z pianki wysokiej jakości, która jest przewiewna, miękka i utrzymuje kształt przez bardzo długi czas. Siedzenie w samochodzie będzie o wiele wygodniejsze, a dłuższe podróże łatwiejsze do zniesienia. Powierzchnia poduszki jest pokryta antypoślizgowym matriałem, dlatego podczas ruchu poduszka pozostaje w jednym miejscu, nawet jeżeli zostanie ona położona na miękkich skórzanych siedzeniach.

Informacje dodatkowe

  • pianka, flanela i PP (polipropylen)

  • czarny

  • 40 x 52 x 2.5 cm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.