TurboShower, główka prysznicowa o silnym strumieniu i niskim zużyciu

15 komentarzy
Oceny 4,2/5,0

86,00 (-13%)

Wybierz ilość:

1x 86,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 69,00 / sztuka Zaoszczędź 34,00 
Najlepsza cena
3x 56,00 / sztuka Zaoszczędź 90,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 6 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Niskie ciśnienie wody pod prysznicem jest częstym zjawiskiem. Dzięki innowacyjnej głowicy natryskowej TurboShower zakończysz słaby strumień wody pod prysznicem, jednocześnie oszczędzając do 30% wody! 300 otworów wycięto laserowo w kształcie odwróconego trójkąta z zaawansowaną technologią, zwiększając ciśnienie wody pod prysznicem nawet o 300%! Mikrootwory dają moc strumienia, masując cię z delikatną delikatnością po długim dniu. Zafunduj sobie TurboShower z elegancką chromowaną jednoczęściową obudową, z którą nie będzie wyciekać woda.

 • Zwiększa ciśnienie wody pod prysznicem do 300%
 • 300 mikro otworów dla delikatnego, ale mocnego strumienia wody
 • Łatwe podłączenie do standardowej rurki wodnej
 • Elegancka chromowana obudowa
 • Oszczędza do 30% wody
 • Pakiet zawiera: 1x głowica prysznicowa PrhaStar bez rurki
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
TURBO JET I OSZCZĘDNOŚĆ WODY
300 otworów, z innowacyjnym układem odwróconych trójkątów precyzyjnie wycinanych laserowo, co pozwala na mocniejszy, równiejszy, delikatniejszy prysznic, który również zmyje szampon z gęstych włosów z niesamowitą prędkością i wydajnością. Ergonomicznie zaprojektowana głowica prysznicowa TurboShower pomaga również zaoszczędzić do 30% na zużyciu wody.
DLACZEGO TURBOSHOWER JEST ODPOWIEDNI DLA WSZYSTKICH PRYSZNICÓW?
Głowica prysznicowa TurboShower wykonana jest z wysokiej jakości chromowanego tworzywa sztucznego. Ponieważ składa się z jednej części, nie wycieknie nawet po długim użytkowaniu. Po prostu pasuje do standardowej tuby, więc samodzielnie zastąp swoją starą głowicę prysznicową głowicą prysznicową TurboShower.

Informacje dodatkowe

 • 1x głowica prysznicowa PrhaStar bez rurki

 • tworzywo ABS z chromowaną powłoką

 • Srebrny

 • 118 g

 • 4,2 cm (góra); 3,2 cm (dół)

 • 23 cm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.