ToiletStar, innowacyjna antybakteryjna szczotka do czyszczenia toalet z samowentylującym się uchwytem

32 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

122,00 (-10%)

Wybierz ilość:

1x 122,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 104,00 / sztuka Zaoszczędź 36,00 
Najlepsza cena
3x 90,00 / sztuka Zaoszczędź 96,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 16 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Proste i innowacyjne rozwiązanie do zupełnie czystej toalety! Zaprojektowana ze specjalnej termoplastycznej gumy (TPR), która odpycha całą obrzydliwą wodę i paskudne bakterie, ToiletStar jest wyposażona w sanitarny uchwyt szybkoschnący, który umożliwia szybkie odparowanie wody i zapobiega gromadzeniu się brudnej wody i obrzydliwego zapachu w toalecie!

 •  Antybakteryjna szczotka do toalety
 • Uchwyt samowentylujący
 • Zapobiega gromadzeniu się brudnej wody i brzydkiego zapachu
 • Kauczuk termoplastyczny odpycha wszelką obrzydliwą wodę i nieprzyjemne bakterie
 • Bezproblemowe czyszczenie wszystkich trudno dostępnych miejsc
 • Niezwykle trwała konstrukcja
 • Nowoczesny wygląd pasujący do każdej łazienki
 • Materiał: PP, TPR
Return advantage icon 14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ŁATWIEJSZE I HIGIENICZNE CZYSZCZENIE
Koniec z gromadzeniem się brudnej wody i rozprzestrzenianiem obrzydliwego zapachu w Twojej toalecie! Specjalna konstrukcja ToiletStar zapewnia, że wyczyścisz wszystkie trudno dostępne miejsca, sprawiając, że będą wolne od brudnej wody i bakterii! Zrewolucjonizuj i ulepsz czyszczenie swojej toalety już teraz!
CZYM WYRÓŻNIA SIĘ TOILETSTAR?
ToiletStar jest wykonana z hydrofobowego silikonu, do którego woda i brudne substancje z trudem się przyklejają! Wyposażona jest w samowentylujący, sanitarny szybkoschnący uchwyt, który umożliwia szybkie odparowanie wody i zapobiega gromadzeniu się brudnej wody i roznoszeniu się obrzydliwego zapachu
Antybakteryjny
Zaprojektowany ze secjalnej termoplastycznej gumy (TPR), która odpycha całą obrzydliwą wodę i paskudne bakterie. Dba o to, by szczotka była zawsze sucha i zapobiega gromadzeniu się brudnej wody i bakterii!

Informacje dodatkowe

 • PP, TPR

 • 100 mm x 100 mm x 318 mm

 • 385g

 • biały

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected]

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.