SuperBag, torebka kieszonkowa z paskiem, która bezpiecznie poniesie wszystko, co potrzebujesz mieć w zasięgu ręki

21 komentarzy
Oceny 4,7/5,0

108,00 

Wybierz ilość:

1x 108,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 99,00 / sztuka Zaoszczędź 18,00 
Najlepsza cena
3x 89,00 / sztuka Zaoszczędź 57,00 
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany 18dzi właśnie ogląda ten przedmiot

SuperBag podręczna torebka kieszonkowych rozmiarów pozostaje praktycznie niewidzialna i dlatego jest idealna do podróżowania, wędrowania lub dla osób aktywnych, które potrzebują swobody ruchów, praktyczności  i nieprzemijającej elegancji w jednym. Jest idealna dla osób lubiących przygody, biznesmenów, sportowców, podróżników, studentów, młodych mam i ojców. Może być idealnym prezentem niezależnie od wieku i jej przeznaczenia.

  • wszystko czego potrzebujesz pod ręką
  • bezpiecznie przechowane w wodoodpornej kieszeni
  • elegancka sportowa torebka dla mężczyzn i kobiet
  • Kolor: ciemno szary
14-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany
Satysfakcja gwarantowana
Identyfikowalna dostawa
ODCIĄŻ SIĘ
Być może kiedyś odczuwałeś ciężar niosąc swoją torebkę, nieustannie potrząsającą lub obciążającą ramiona, powodując tym samym napięcie i ból. Jednocześnie, nigdy nie miałeś poczucia, że Twoje rzeczy osobiste, telefon i portfel są bezpieczne, gdyż szybko mogły zostać zabrane. Ta zaprojektowana z rozmysłem torebka SuperBag to koniec większości Twoich problemów związanych z niepotrzebnym ciężarem i bezpieczeństwem najbardziej koniecznych rzeczy osobistych. Dzięki wygodnemu przyleganiu uwolni ona Twoje ramiona, szyję i myśli, ponieważ wartościowe rzeczy będziesz miał bezpiecznie blisko siebie.
BEZPIECZEŃSTWO WOKÓŁ
Przemyślany projekt SuperBag umożliwia noszenie jej pod wierzchnią warstwą ubrań, co sprawia że torebka pozostaje całkowicie niezauważalna. Zapobiega to niebezpieczeństwu kradzieży Twoich dokumentów osobistych. Dzięki przemyślanemu projektowi torba SuperBag będzie idealna dla podróżujących i wybierających się na wakacje, jak i dla każdego kto znajduje się w ruchu. Wodoodporny materiał ochroni Twój telefon i dokumenty osobiste przed deszczem i wilgocią.
KSZTAŁT DLA CIEBIE
Szeroki pasek na ramię zapewnia nawet rozłożenie ciężaru na ciele, a rozmieszczenie i kształt kieszeni dostarcza dużo miejsca do wykorzystania i gwarantuje łatwą dostępność. Swoje rzeczy osobiste będziesz teraz miał bezpiecznie wokół siebie i zawsze pod ręką. Wnętrze SuperBag jest podszyte jedwabnym materiałem z silnymi szwami dla bezpiecznej wygody. Projekt torebki został dobrze przemyślany i jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od zawodu czy płci.

Dodatkowe informacje

  • ciemno szary

  • 30 cm x 22.5 cm x 1.5 cm

  • 105 cm

  • wysokiej jakości wodoodporny materiał