SuperBag, torebka kieszonkowa z paskiem, która bezpiecznie poniesie wszystko, co potrzebujesz mieć w zasięgu ręki

33 komentarzy
Oceny 4,6/5,0

108,00 

Wybierz ilość:

1x 108,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 99,00 / sztuka Zaoszczędź 18,00 
Najlepsza cena
3x 89,00 / sztuka Zaoszczędź 57,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 5 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

SuperBag podręczna torebka kieszonkowych rozmiarów pozostaje praktycznie niewidzialna i dlatego jest idealna do podróżowania, wędrowania lub dla osób aktywnych, które potrzebują swobody ruchów, praktyczności  i nieprzemijającej elegancji w jednym. Jest idealna dla osób lubiących przygody, biznesmenów, sportowców, podróżników, studentów, młodych mam i ojców. Może być idealnym prezentem niezależnie od wieku i jej przeznaczenia.

  • wszystko czego potrzebujesz pod ręką
  • bezpiecznie przechowane w wodoodpornej kieszeni
  • elegancka sportowa torebka dla mężczyzn i kobiet
  • Kolor: ciemno szary
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ODCIĄŻ SIĘ
Być może kiedyś odczuwałeś ciężar niosąc swoją torebkę, nieustannie potrząsającą lub obciążającą ramiona, powodując tym samym napięcie i ból. Jednocześnie, nigdy nie miałeś poczucia, że Twoje rzeczy osobiste, telefon i portfel są bezpieczne, gdyż szybko mogły zostać zabrane. Ta zaprojektowana z rozmysłem torebka SuperBag to koniec większości Twoich problemów związanych z niepotrzebnym ciężarem i bezpieczeństwem najbardziej koniecznych rzeczy osobistych. Dzięki wygodnemu przyleganiu uwolni ona Twoje ramiona, szyję i myśli, ponieważ wartościowe rzeczy będziesz miał bezpiecznie blisko siebie.
BEZPIECZEŃSTWO WOKÓŁ
Przemyślany projekt SuperBag umożliwia noszenie jej pod wierzchnią warstwą ubrań, co sprawia że torebka pozostaje całkowicie niezauważalna. Zapobiega to niebezpieczeństwu kradzieży Twoich dokumentów osobistych. Dzięki przemyślanemu projektowi torba SuperBag będzie idealna dla podróżujących i wybierających się na wakacje, jak i dla każdego kto znajduje się w ruchu. Wodoodporny materiał ochroni Twój telefon i dokumenty osobiste przed deszczem i wilgocią.
KSZTAŁT DLA CIEBIE
Szeroki pasek na ramię zapewnia nawet rozłożenie ciężaru na ciele, a rozmieszczenie i kształt kieszeni dostarcza dużo miejsca do wykorzystania i gwarantuje łatwą dostępność. Swoje rzeczy osobiste będziesz teraz miał bezpiecznie wokół siebie i zawsze pod ręką. Wnętrze SuperBag jest podszyte jedwabnym materiałem z silnymi szwami dla bezpiecznej wygody. Projekt torebki został dobrze przemyślany i jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od zawodu czy płci.

Informacje dodatkowe

  • ciemno szary

  • 30 cm x 22.5 cm x 1.5 cm

  • 105 cm

  • wysokiej jakości wodoodporny materiał

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.