StopIT, magnetyczny zatrzymywacz drzwi

14 komentarzy
Oceny 4,0/5,0

74,00 (-31%)

Wybierz ilość:

1x 74,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 63,00 / sztuka Zaoszczędź 22,00 
Najlepsza cena
3x 56,00 / sztuka Zaoszczędź 54,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 17 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Czy jeszcze nie upewniłeś się, że nie uderzasz klamkami drzwi o ściany? Czy serce Ci pęka na myśl o konieczności wiercenia w piękne i cenne podłogi, aby zamontować odpowiednie zatrzymywacze podłogowe lub tłumiki drzwi? Nie chcesz przyklejać na ściany filcowych poduszek, które nie wyglądają zbyt stylowo? Przedstawiamy Ci rozwiązanie wszystkich tych problemów – magnetyczny zatrzymywacz drzwi StopIT, który można przymocować bez użycia śrub, tylko za pomocą taśmy dwustronnej!

 • Prosty montaż
 • Bez lub z użyciem śrub
 • Najwyższa jakość
 • Stal nierdzewna
 • Wyjątkowo silny magnes
 • Gwarancja satysfakcji
 • Materiał: stal nierdzewna
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa
ELEGANCKIE ROZWIĄZANIE PRZECIWKO USZKODZENIOM
Jeśli uderzanie klamkami drzwi o ściany denerwuje Cię, najwyższy czas, aby temu zapobiec. Ten magnetyczny zatrzymywacz drzwi StopIT jest inteligentnie zaprojektowany - zakładka w jednostce podłogowej podnosi się, gdy drzwi są do niej zbliżone. Gdy zakładka podnosi się z powodu przyciągania magnetycznego, zatrzaskuje się w jednostce przymocowanej do drzwi, skutecznie zatrzymując i utrzymując drzwi w miejscu. Zapobiegaj uszkodzeniom powierzchni ścian i trzaskaniu drzwi w Twoim domu. Technologia łagodnego łapania drzwi z siłą magnetyczną zapobiega uderzaniu i hałasowi.
ZAINSTALUJ TAK, JAK CHCESZ
Możesz przymocować zatrzymywacz StopIT taśmą dwustronną, aby zachować nienaruszoną powierzchnię podłogi i drzwi, lub przymocować go za pomocą dostarczonych śrub - według własnego uznania. Jedynym czynnikiem do uwzględnienia jest odległość między dolną częścią drzwi a podłogą, która musi wynosić od 6 do 15 mm. Sprawdź tę odległość przed zakupem. Nadaje się do drewnianych, tapicerowanych lub ceramicznych podłóg. Zapewnia stylowy wygląd i dzięki temu, że zakładka opada, gdy nie ma obok drzwi, nie przypadkowo uderzysz w nią stopą.
WYRAFINOWANA JAKOŚĆ DLA KAŻDEGO DOMU
Zatrzymywacz StopIT można zamocować bez wiercenia i nadaje się do drewnianych, szklanych lub metalowych drzwi. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dlatego jest w 100% odporny na korozję i przetestowany pod kątem miliona uderzeń, dzięki czemu posłuży Ci długo i niezawodnie.

Ostatnie komentarze naszych klientów:

Maria K. 37 min ·
Świetny produkt!
Komentarz Udostępnij
(8)
Dariusz L. 51 min ·
Klamka drzwiowa już nie wbija się w ścianę, gorąco polecam zakup!
Komentarz Udostępnij
(12)
Iwona W. 19 min ·
Zadowolony z zakupu.
Komentarz Udostępnij
(7)

Informacje dodatkowe

 • stal nierdzewna

 • srebrny

 • zatrzymywacz podłogowy i drzwiowy, taśma dwustronna, śruby

 • 220 g

 • 6,6 x 6,6 x 5 cm

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.