StandPots, schodkowe doniczki do wszystkich rodzajów roślin (2 szt.)

50 komentarzy
Oceny 4,2/5,0

99,00 (-24%)

Wybierz ilość:

1x 99,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 85,00 / sztuka Zaoszczędź 28,00 
Najlepsza cena
3x 75,00 / sztuka Zaoszczędź 72,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 15 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Doniczki StandPots umożliwiają uprawę różnorodnych roślin, w tym truskawek, ziół, słoneczników, kwiatów, papryki, sałaty i innych. Wypływ wody z górnej części doniczki ułatwia podlewanie i pielęgnację Twoich roślin. Doniczka nadaje się również do uprawy hydroponicznej.

 • Oszczędza miejsce
 • Prosty system nawadniania
 • Bardziej gustowne wyniki
 • Nadaje się do uprawy hydroponicznej
 • Do użytku zewnętrznego lub wewnętrznego
 • Nadaje się do wszystkich rodzajów roślin
 • Ułóż poziomy według potrzeb
 • Pakiet zawiera: 2x doniczki
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

I WIELOFUNKCYJNE STOJĄCE DONICZK

Doniczki StandPots umożliwiają uprawę różnorodnych roślin, w tym truskawek, ziół, słoneczników, kwiatów, papryki, sałaty i innych. Przepływ wody w górnej części doniczki ułatwia podlewanie i pielęgnację roślin. Doniczka nadaje się również do uprawy hydroponicznej.

Nadaje się do użytku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Za pomocą tych doniczek możesz dowolnie przestawiać poziomy i układać je zgodnie z własnymi potrzebami. Kupując kilka zestawów doniczek StandPots, Twój ogród będzie wyglądał wspaniale.

Pomyślny wzrost każdego gatunku

Od truskawek po sałatę, doniczka sprosta każdemu wyzwaniu. Truskawki wyrastają na soczyste i smaczne, cudowna sałata, a pomidory npiękne i soczyste.

Ostatnie komentarze naszych klientów:

Katarzyna G. 28 min ·
Teraz można mieć ogródek nawet w bloku! I rosną jeszcze większe niż w ogrodzie! Comment's image
Komentarz Udostępnij
(4)
Zofia S. 16 min ·
Kupiłem 10 sztuk od razu, posadziłem wszystko od ostrej papryki po wiecznie zielone kwiaty i wszystko rośnie na duże wysokości. Comment's image
Komentarz Udostępnij
(13)
Marek S. 31 min ·
Chłopaki, czy jesteście zmęczeni codziennym podlewaniem, ogrodnictwem i innymi czynnościami związanymi z pragnieniami płci przeciwnej? Kup jej to, praca bliska zeru dla tego samego, jeśli nie lepszego wyniku. Comment's image
Komentarz Udostępnij
(7)
Ania P. 44 min ·
Są świetnie! Poza tym, że nasz kotek cały czas się na nie wspina, są niezbędnikiem każdego ogrodnika. Comment's image
Komentarz Udostępnij
(11)
Aneta M. 41 min ·
Najlepiej obudzić się zimą i zerwać świeżą, smaczną truskawkę. Z pomocą tej donicy możesz cieszyć się dużą ilością witaminy C nawet zimą!
Komentarz Udostępnij
(16)

Informacje dodatkowe

 • 2x doniczki

 • ceglasty

 • PVC

 • 30.5 x 30.5 cm

 • ok. 24,8 l

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.