SharpMaster, piła ręczna 2 w 1 do wszystkich rozmiarów pił łańcuchowych

12 komentarzy
Oceny 4,1/5,0

Original price was: 172,00 zł.Current price is: 139,00 zł.(-19%)

Wybierz ilość:

1x 139,00 / sztuka
Najbardziej popularne
2x 119,00 / sztuka Zaoszczędź 40,00 
Najlepsza cena
3x 105,00 / sztuka Zaoszczędź 102,00 
Możliwość 14-dniowego zwrotu lub refundacji 10 ludzi właśnie ogląda ten przedmiot

Nadszedł sezon na piłowanie! Czy twoja piła łańcuchowa jest nienaostrzona, a ty nie masz wprawy w klasycznym szlifowaniu pilnikiem, czy może chcesz zastosować szybsze i bardziej praktyczne rozwiązanie? Przedstawiamy ręczny system ostrzenia SharpMaster! Ręczna ostrzałka do pił łańcuchowych SharpMaster 2 w 1 ułatwia i przyspiesza ostrzenie łańcucha i jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i prawdziwych profesjonalistów!

 • szybsze i praktyczne ręczne ostrzenie 2 w 1
 • łatwe ostrzenie zębów i ograniczników głębokości w 1 kroku roboczym
 • szybko naostrzy każdy łańcuch
 • odpowiedni do każdej wielkości piły łańcuchowej
 • średnica pilników wynosi 4,0 mm
 • idealne narzędzie zarówno dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych użytkowników!
 • W zestawie: uchwyt, 2 pilniki okrągłe, 1 pilnik płaski
Return advantage icon Wysyłka z magazynu do UE
Satisfaction advantage icon Satysfakcja gwarantowana
Delivery advantage icon Identyfikowalna dostawa

TWÓJ STARY ŁAŃCUCH BĘDZIE JAK NOWY

Piła ręczna SharpMaster 2 w 1 spełnia dwie funkcje jednocześnie - ostrzy zęby tnące i ograniczniki głębokości w jednym kroku roboczym. Stare, tępe piły, których używanie jest czasochłonne i niebezpieczne, będą znowu jak nowe dzięki unikalnemu systemowi ręcznego ostrzenia SharpMaster! System SharpMaster zawiera dwa pilniki okrągłe, jeden pilnik płaski oraz unikalny, ergonomiczny uchwyt, który pozwala na używanie systemu bezpośrednio na pile i ogranicza możliwość skaleczenia.

SKRÓĆ CZAS SZLIFOWANIA O POŁOWĘ

Dzięki unikalnej konstrukcji i ergonomicznemu kształtowi, system ręcznego ostrzenia łańcucha SharpMaster skraca czas ręcznego ostrzenia łańcucha o połowę, dzięki czemu możesz szybciej przywrócić swoją pilarkę do pracy! System SharpMaster nadaje się do każdej pilarki i łańcucha, a pilniki ostrzące są dwustronne i dzięki łatwemu w obsłudze uchwytowi pozwala użytkownikowi pracować bezpośrednio na pilarce, a jednocześnie jest znacznie bezpieczniejszy niż inne systemy.

IDEALNE NARZĘDZIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH I PROFESJONALISTÓW

SharpMaster jest idealnym narzędziem dla początkujących, ponieważ jest łatwy w użyciu w porównaniu z klasycznym ręcznym opiłowywaniem, które wymaga wyćwiczonej ręki. Sprawdza się również w przypadku mistrzów, ponieważ proces jest szybszy i bezpieczniejszy. Unikalna konstrukcja sprawia, że wykonuje on 2 zadania jednocześnie, co sprawia, że system SharpMaster jest nawet w rękach prawdziwych profesjonalistów! SharpMaster po prostu pociera tam i z powrotem o łańcuch, wykonując przy tym pracę mistrza - a wszystko to przy zachowaniu bezpieczeństwa jego rąk i palców! Zdecyduj się na łatwiejsze, skuteczniejsze i szybsze ostrzenie piły łańcuchowej, a do pracy przystąpisz z bezpieczniejszą i ostrzejszą piłą!

Informacje dodatkowe

 • uchwyt, 2 pilniki okrągłe, 1 pilnik płaski

 • nadaje się do każdej wielkości piły łańcuchowej i łańcucha (wymiary pilnika: 200 x 4

 • tworzywo sztuczne i odporna na korozję stal szlifierska

 • 380 x 60 x 25 mm Waga: 350g

 • Pomarańczowy

 • używaj na własne ryzyko. Podczas pracy używaj odpowiednich środków ochrony osobistej. Zalecamy używanie rękawic ochronnych.

Paczki dostarczane są przez firmę kurierską GLS, na adres podany podczas składania zamówienia. W momencie odbioru przesyłki przez kuriera wysyłany jest email z numerem przesyłki, oraz linkiem do zmiany adresu (jeśli zajdzie taka potrzeba). W dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie oraz otrzymasz smsa z planowaną godziną doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze przeważnie w godzinach porannych. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier przekaże przesyłkę do najbliższej placówki GLS. W tym przypadku dostaniesz SMS’a z kodem umożliwiającym odbiór przesyłki. Zarówno u kuriera jak i w placówce można opłacić przesyłkę gotówką lub kartą płatniczą.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat dostawy, można uzyskać pisząc do nas na adres: [email protected].

Wszystkie produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Jeżeli produkt dotarł uszkodzony, nie działa lub nie spełnia oczekiwań, napisz do nas na adres: [email protected] Wyślemy Ci formularz wymiany lub zwrotu. Wymienimy produkt tak szybko, jak to możliwe, lub zwrócimy pieniądze za zakup. Gwarantujemy 100% satysfakcji dla naszych klientów.